Słońce w Rybach

12-slonce-rybyZmienność, podatność na wpływy, intuicja, wrażliwość. Ucieczka od rzeczywistości. Chwiejność, cierpiętnictwo, niebezpieczeństwo nałogów.

Ze Słońcem w znaku Ryb jesteś bardzo zmienny i podatny na wpływy. Możesz sprawiać wrażenie pozbawionego siły przebicia i umiejętności walki o swoje sprawy. Potrafisz jednak odnieść ogromny sukces w dziedzinach, gdzie możesz wyrażać emocje i wykorzystać intuicję, np. w sztuce lub zawodach związanych z pomaganiem. Jesteś bardzo wrażliwy, zarówno na cudzą krzywdę, jak i na krytykę siebie samego. Często odbierasz rzeczywistość jako zbyt brutalną i wolisz od niej uciec w iluzje lub nałogi. Skłonność do dostosowywania się do innych sprawia, że czasem trudno Ci okreslić, kim Ty sam naprawdę jesteś.

Główne zalety

Masz niezawodną intuicję i instynkt. Jesteś ofiarny i gotów do wielkiego poświęcenia, czasem wręcz zapominasz o sobie. Jesteś obdarzony ogromną twórczą wyobraźnią, którą możesz wykorzystać we wszelkich dziedzinach sztuki.

Główne wady

Twoim problemem jest skłonność do cierpiętnictwa i stawiania się w roli ofiary. Jesteś dość chwiejny i łatwo zmieniasz zdanie. Twoje myślenie bywa bardzo subiektywne, mające niewiele wspólnego z rzeczywistym obrazem sytuacji. Nadwrażliwość i nieumiejętność radzenia sobie z emocjami własnymi i cudzymi może Cię popchnąć w kierunku alkoholu czy narkotyków.


Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie masz konta zarejestruj się.
Zostaw komentarz na forum (0)

Autorem tekstw jest Magdalena Krukowska, prawa autorskie nale do Astrolabium.pl.

Zanim zaczniesz pisa komentarz do interpretacji zapoznaj si z regulaminem