Słońce w Lwie

05-slonce-lew Pewność siebie, duma, dramatyzm, idealizm, optymizm. Potrzeba akceptacji i bycia zauważanym. Próżność, działanie na efekt, uzależnienie od pochwał.

Jako Sloneczny Lew jesteś pewny siebie, dumny i obdarzony radością życia. Zachowujesz się w sposób ekspresyjny i dramatyczny, jakbyś był aktorem na scenie. Bardzo Ci zależy na akceptacji innych i zwróceniu na siebie uwagi, co może być brane za próżność i pompatyczność. We wszystko, co robisz, angażujesz się bardzo silnie, a Twoje poczynania charakteryzuje wielki idealizm, graniczący czasem z łatwowiernością. Po prostu masz z reguły dobre intencje i nie potrafisz uwierzyć, że kimś mogłyby kierować inne, bardziej pokrętne motywy. Wolisz myśleć i działać w sposób globalny zamiast koncentrować się na detalach (chyba że jakieś ważne elemtenty Twojego horoskopu znajdują się w Pannie).

Główne zalety

Jesteś optymistyczny i zdecydowany, potrafisz działać na wielką skalę. Masz wielką wiarę we własne siły i przekonania, zdolności organizacyjne.

Główne wady

Masz skłonność do próżności i egoizmu. Możesz mieć trudności w odróżnieniu tego, co robi wrażenie, ale jest powierzchowne i błahe, od tego, co naprawdę istotne. Łatwo uzależniasz się od podziwu i akceptacji innych.


Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie masz konta zarejestruj się.
Zostaw komentarz na forum (0)

Autorem tekstw jest Magdalena Krukowska, prawa autorskie nale do Astrolabium.pl.

Zanim zaczniesz pisa komentarz do interpretacji zapoznaj si z regulaminem