Tajny i fajny zarazem wywiad ze Światosławem Florianem Nowickim ….

29 grudnia 2012

196395_150296298368121_7165995_n

Wywiad nie powstał na potrzeby Astrolabium, jednak dzięki zbiegowi okoliczności zaistniał i tutaj. Światosław Florian Nowicki w rozmowie z Moniką Pachniewicz pojawia się u nas. Krótko, ale na temat.

 

 

 

Więcej…

   

Wywiad z dr. Piotrem Piotrowskim

10 grudnia 2006

dr Piotr Piotrowski

O astrologii, filozofii, jego książkach, początkach, o kondycji polskiej astrologii, o tradycyjnej i nowoczesnej astrologii, o determinizmie i prognozowaniu oraz o praktyce astrologicznej.

Więcej…

   

Rozmowa z Wojciechem Jóźwiakiem

21 sierpnia 2005

Wojciech Jóźwiak Foto. Piotr Kłosek Historia tego wywiadu jest następująca. Najpierw powstało Astrolabium, a potem ukazał się w nim mój tekst, w którym pisałem, że widzę w horoskopie znajomej to, że popełni samobójstwo. Wkrótce potem w jednym z cotygodniowych felietonów w piśmie Gwiazdy Mówią Wojciech Jóźwiak skrytykował mój tekst. Nie za bardzo wiedziałem, co mam robić i nie ukrywam, że się trochę obruszyłem. Następnego dnia zadzwoniłem do Hanny, która jest astrologiem praktykującym kilkadziesiąt lat i poprosiłem o radę. Hanna odpowiedziała, żebym do WJ pojechał, pogadał, a najlepiej będzie, jak wszystko będę nagrywał, bo przecież mogę się podczas tej rozmowy wielu rzeczy nauczyć. I tak się stało. I tak powstał ten wywiad… [Panto]

Więcej…

   

Astrolog – program z duszą

14 sierpnia 2005

Jan Chwiszczuk i Zbigniew ArańskiPrzypominamy pierwszy wywiad Astrolabium, który z twórcami programu Astrolog został przeprowadzony w marcu 2004 roku. Według dostępnych nam informacji od tamtego czasu ukazała się już kolejna wersja Astrologa, która posiada nowe funkcje nie omawiane w tym wywiadzie. Wszystkich zainteresowanych programem odsyłamy na stronę domową www.astrolog.info.pl.

Więcej…