Strona w budowie Strona w trakcie opracowywania.

 • Wywiady z astrologami ( 4 artykułów )

  Wywiady z polskimi astrologami. Przeczytaj, co mieli nam do powiedzenia Wojciech Jóźwiak, Piotr Piotrowski i twórcy polskiego programu Astrolog – Jan Chwiszczuk i Zbigniew Arański

 • Panto: pisma rozproszone ( 28 artykułów )

  Blog astrologiczny, którego autorem jest Panto.

 • Joga klasyczna ( 10 artykułów )

  Niniejszym dział o jodze w Astrolabium uważa się za otwarty, ku pożytkowi wzajemnemu i gwoli wspólnej dyskusji i wymiany doświadczeń. Zaczynamy zupełnie od podstaw, od próby odpowiedzi na pytanie, czym jest joga oraz od jej historii. Stopniowo będą pojawiać się teksty bardziej szczegółowe i być może zaawansowane.  Czekam na Wasze sugestie, co chcielibyście poruszyć, mam nadzieję także na wspólną wymianę doświadczeń. Niech energia krąży w przyrodzie. Niech każdy z nas bierze i daje jak najwięcej...

 • Anita ( 2 artykułów )
 • Przemyślenia Magdy K. ( 5 artykułów )
 • Michael ( 1 Artykuł )
 • Andrzej Cedzyński ( 2 artykułów )
 • MC/IC - Kabaret Astrologiczny ( 2 artykułów )

  Twórczość amatorskiego, dwuosobowego kabaretu MC/IC, obracająca się w astrologicznych realiach. Wszystko z duuuużym przemyrużeniem oka. :)

  Projekt powstał zimą 2010 roku w celu, jak wspominają autorzy "zasiania fermentu w astro-branży", choć zważywszy na odzew ze strony tejże, fermentu jakoś nie widać. 

  Twórczość MC/IC dzieli się na audycje i filmy, oraz kwartalnik astrologiczny "Kwadratura". Nagrania audio to cykl audycji radiowych "Oblicza Ery Wodnika", nadawanych na falach EzoRadia, filmy zaś są unikalnym zapisem programów powstałych w prywatnej stacji telewizyjnej niewielkiego zasięgu. "Kwadratura" nawiązuje do najlepszych tradycji astrologii rosyjskiej i polskiej, stanowi nieformalny organ Szkoły Pietuszkowskiej i jest "pięścią wymierzoną w twarz Moskwy". Jako polski dziennik nie unika przede wszystkim tematów związanych z rodzimym podwórkiem. Pierwszy numer "Kwadratury" ukazał się w styczniu 2011 roku. Główni bohaterowie:

  - mgr Stefan Ryba, astrolog z trzydziestoletnim stażem. Jego pierwsza książka "Magia gwiazd w codziennym życiu" rozeszła się w nakładzie 300.000 egzemplarzy, a pomimo to jej autor wstydzi się swojego dzieła, nazywając je "harlequinem dla astrologów". W 1985 roku wymyślił cykl audycji "Oblicza Ery Wodnika".

  - inż. dr hab. Irina Jekatrina Analia Jezoteryczna. Pochodzi z Rosji. Astrologią zajmuje się od urodzenia. W latach '80 zasłynęła zainspirowanym przez siebie przewrotem metodologicznym w rosyjskiej astrologii, doprowadzając do powstania Wyższej Szkoły Astrologii w Pietuszkach, opozycyjnej wobec Wyższej Szkoły Wróżb i Astrologii w Moskwie. Słynie z kontrowersyjnych poglądów. W "Obliczach..." występuje jako ekspert. W 2000 roku stworzyła prywatną sieć telewizyjną.