Saturn w domach horoskopu

Saturn w I domu

saturn-dom-1 Lęk przed pokazaniem prawdziwego ja. Ograniczenia zdrowotne, tłumienie reakcji, zaniżanie swojej wartości. Praca nad samooceną i obrazem siebie.

Więcej…

 

Saturn w II domu

saturn-dom-2 Brak poczucia bezpieczeństwa materialnego. Materializm lub pogarda dla pieniędzy. Praca nad wiarą w siebie i swoją umiejętność zarobkowania.

Więcej…

 

Saturn w III domu

saturn-dom-3 Poczucie nieadekwatności w sferze komunikacji i wykształcenia. Małomówność. Praca nad lękiem przed wypowiadaniem poglądów.

Więcej…

   

Saturn w IV domu

saturn-dom-4 Ograniczenia w sferze domu i rodziny. Brak wewnętrznego poczucia bezpieczeństwa. Konieczność pracy nad zaufaniem do innych i relacjami z rodziną.

Więcej…

 

Saturn w V domu

saturn-dom-5 Brak poczucia beztroski. Wrażenie niemocy twórczej. Praca nad potrzebą szukania aprobaty i spełniania oczekiwań innych oraz nad miłością do siebie.

Więcej…

 

Saturn w VI domu

saturn-dom-6 Ograniczenia w sferze pracy i zdrowia. Konieczność pracy nad systematycznością, właściwymi nawykami i dbałością o swój organizm.

Więcej…

   

Saturn w VII domu

saturn-dom-7 Ograniczenia i opóźnienia w sferze związków. Duża różnica wieku między partnerami. Praca nad dostosowywaniem się do innych.

Więcej…

 

Saturn w VIII domu

saturn-dom-8 Ograniczenia seksualne. Obawa przed zmianami i transformacją. Praca nad lękiem przed śmiercią, skrajnymi przeżyciami i brakiem kontroli.

Więcej…

 

Saturn w IX domu

saturn-dom-9 Surowe zasady moralne i etyczne. Rozczarowanie do religii i duchowości. Poszukiwanie własnego systemu wartości.

Więcej…

   

Saturn w X domu

saturn-dom-10 Trudne relacje z autorytetami. Nadmierne akcentowanie kariery i władzy lub jej negacja. Praca nad określeniem celu swojego życia i lękiem przed porażką.

Więcej…

 

Saturn w XI domu

saturn-dom-11 Problemy z dostosowaniem się do innych, poczucie wyobcowania w grupie. Outsider lub konformista. Przyjaciele nieliczni, ale godni zaufania.

Więcej…

 

Saturn w XII domu

saturn-dom-12 Samotnictwo, ofiarność jako pretekst, by schować się przed światem. Poświęcenie odczuwane jako ciężar. Praca nad lękiem przed konfrontacją z życiem.

Więcej…

   

Autorem tekstw jest Magdalena Krukowska, prawa autorskie nale do Astrolabium.pl.

Zanim zaczniesz pisa komentarz do interpretacji zapoznaj si z regulaminem