Interpretacja horoskopu

Materiał został napisany na potrzeby internetowego kursu astrologii, który prowadziłem w latach 2005-2006. Z czasem postaram się dorzucić kolejne teksty. Panto.

Astrologia: podstawowe pojęcia

By móc odpowiedzieć na pytanie, co będzie przedmiotem naszego kursu, musimy przyswoić sobie kilka definicji, dzięki którym będziemy w stanie dokładnie odpowiedzieć na to pytanie. Zacznijmy od zdefiniowania dwóch podstawowych pojęć – astrologia i horoskop – oraz wszystkiego, co jest z nimi związane.

Więcej…

   

Czynniki dominujące w horoskopie

Są różne sposoby pracy z horoskopem. Z reguły osoby początkujące interpretują po kolei wszystkie planety w znakach jednocześnie uwzględniając ich położenie w domach i aspekty. Osoby trochę bardziej zaawansowane swoją interpretację zaczynają od interpretacji kolejnych domów astrologicznych, przez co ich uwaga skupia się na określonych obszarach życia takich jak: pieniądze, praca, romanse, partnerstwo, etc… Wadą tego typu pracy z horoskopem jest zbytnie rozdrobnienie informacji trafiającej do klienta, którą można porównać do wydruku z programu komputerowego.

Więcej…

   
Materia zosta napisany na potrzeby internetowego kursu astrologii, ktry prowadziem w latach 2005-2006. Z czasem postaram si dorzuci kolejne teksty. Panto.