Słońce w Raku

04-slonce-rak Wrażliwość, marzycielskość, wielka wyobraźnia, intuicja, przywiązanie do ludzi i do własnych wspomnień. Lękliwość, mała samodzielność, niechęć do zmian.

Ze Słońcem w Raku możesz sprawiać wrażenie bojaźliwego i nieśmiałego. Czasem wręcz zachowujesz się tak, jakby cały świat stanowił dla Ciebie zagrożenie. Bardzo silnie się przywiązujesz, zarówno do ludzi, jak i do rzeczy. Zdarza się, że gromadzisz przedmioty z pozoru bezużyteczne ze względu na ich wartość sentymentalną i związane z nimi wspomnienia. Jesteś niezwykle wrażliwy, także na własnym punkcie. Na urazy i przykrości zwykle reagujesz wycofaniem się i przeważnie unikasz bezpośredniej konfrontacji. Chętnie otaczasz się ludźmi, których starasz się do siebie przywiązać przez okazywaną pomoc i opiekę, gdyż panicznie boisz się opuszczenia.

Główne zalety

Masz wielką wyobraźnię i nieomylny instynkt prowadzący do celu, choć często działasz nie wprost. Potrafisz wyczuwać myśli innych i reagować na nie. Jesteś zdolny do przeżywania najgłębszych uczuć. /p>

Główne wady

Bywasz lękliwy, bardzo podatny na zmianę nastrojów, możesz sprawiać wrażenie kapryśnego i nieprzewidywalnego. Problemem może być też brak samodzielności i kurczowe trzymanie się już poznanych, “oswojonych” sytuacji i wyobrażeń.

Komentarze na forum (1)
Re: Słońce w Raku
04.08.2013 20:25
Brak dystansu. "Overreacting".Tak właściwie, trudno mi odróżniać na codzień raki od innych znaków wody. Jakieś wskazówki? Chyba ryby cokolwiek podejmują bardziej trafne decyzje.
#15775

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie masz konta zarejestruj się.
Zostaw komentarz na forum (1)

Autorem tekstw jest Magdalena Krukowska, prawa autorskie nale do Astrolabium.pl.

Zanim zaczniesz pisa komentarz do interpretacji zapoznaj si z regulaminem