Słońce w Byku

02-slonce-byk Potrzeba komfortu i posiadania. Odbiór rzeczywistości zmysłami. Stałe poglądy, upodobania i uczucia. Powolność, upór, zaborczość.

Jako osoba urodzona ze Słońcem w Byku, poświęcasz dużo uwagi przyjemnościom zmysłowym i wygodom. Można powiedzieć, że odbierając rzeczywistość wszystkimi zmysłami najbardziej czujesz, że żyjesz. Jesteś niezwykle stały i konsekwentny w swoich upodobaniach i zapatrywaniach. Gdy już coś Ci się spodoba lub się do czegoś przyzwyczaisz, trudno Cię przekonać do zmiany zdania, dlatego znany jesteś z uporu. Byki lubią posiadać, zarówno rzeczy materialne, jak i osoby – przyjaciół lub partnerów. Świadomość, że masz coś lub kogoś swojego jest bardzo ważna dla Twojego poczucia bezpieczeństwa.

Główne zalety

Jesteś zdecydowany i uparty, doprowadzasz swoje zamierzenia do końca. Myślisz w sposób pragmatyczny i rzeczowy. Jesteś zdolny do tworzenia długotrwałych relacji, bardzo oddany i stały w uczuciach.

Główne wady

Bywasz apatyczny i powolny. Pewna jednostronność myślenia utrudnia Ci dostrzeganie niektórych możliwości i rozwiązań. Masz problem z odróżnieniem rzeczy ważniejszych od mniej ważnych. Bywasz zaborczy.


Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie masz konta zarejestruj się.
Zostaw komentarz na forum (0)

Autorem tekstw jest Magdalena Krukowska, prawa autorskie nale do Astrolabium.pl.

Zanim zaczniesz pisa komentarz do interpretacji zapoznaj si z regulaminem