Słońce w Skorpionie

Słońce w Skorpionie Intensywne uczucia i zaangażowanie. Wytrzymałość i wytrwałość. Skrajności. Siła psychiczna i zdolność regeneracji. Pamiętanie uraz i podejrzliwość.

Jako osobę urodzoną ze Słońcem w Skorpionie, charakteryzują Cię intensywne odczucia, determinacja i silne zaangażowanie we wszystko co robisz. Wydaje się, że masz ogromną siłę woli, gdyż z reguły wiesz czego chcesz i potrafisz nawet bardzo długo czekać na właściwy moment, by to uzyskać. Rzadko się poddajesz i jesteś niezwykle wytrzymały. Masz skłonność do popadania w skrajności i obce są Ci stany pośrednie. Nie lubisz powierzchowności i przeciętności. Jesteś obdarzony bardzo dużą siłą psychiczną, którą w zależności od stopnia rozwoju możesz wykorzystywać do wielkich celów lub w sposób destrukcyjny – np. gdy pozwolisz, by kierowała Tobą zazdrość i podejrzliwość.

Główne zalety

Odważnie zgłębiasz tajemnice i poruszasz kwestie, których inni się obawiają. Jesteś wnikliwy, analityczny i nieustępliwy. Masz ogromną zdolność psychicznej regeneracji, dzięki której potrafisz podnieść się po niepowodzeniach, które innych dawno by załamały.

Główne wady

Długo pamiętasz urazy i potrafisz wziąć za nie odwet nawet po bardzo długim czasie, gdy inni dawno już zapomnieli o całej sprawie. Powinienieś uważać, by motywacją Twoich działań nie stała się chęć zawładnięcia innymi i uzależnienia ich od siebie.


Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie masz konta zarejestruj się.
Zostaw komentarz na forum (0)

Autorem tekstw jest Magdalena Krukowska, prawa autorskie nale do Astrolabium.pl.

Zanim zaczniesz pisa komentarz do interpretacji zapoznaj si z regulaminem