Słońce w Baranie

01-slonce-baran Szczerość, bezpośredniość, otwartość, siła przebicia. Życie chwilą obecną. Inicjatywa, potrzeba działania. Agresja, niecierpliwość, brak taktu.

Jako osoba urodzona ze Słońcem w znaku Barana, chcesz być wszędzie i zawsze pierwszy. Jesteś bezpośredni, szczery, czasem nawet obcesowy, nie bawisz się w niuanse – i tego samego oczekujesz od innych. Nie interesują Cię długie rozważania ani planowanie – najważniejsze jest dla Ciebie to, co tu i teraz. Kierujesz się pierwszym impulsem, przez co masz w sobie coś z dziecka. Lubisz zaczynać nowe rzeczy i cały czas działać, nie potrafisz dłużej usiedzieć spokojnie na jednym miejscu.

Główne zalety

Masz siłę przebicia, jesteś spontaniczny, bezpośredni, pełen polotu, dynamiczny. Działasz bez wahania i nie obawiasz się kompromitacji.Jesteś otwarty na nowości. Nie przeżywasz długo niepowodzeń i nie zniechęcasz się nimi, tylko szybko dochodzisz do siebie i dalej idziesz naprzód.

Główne wady

Bywasz agresywny, nieostrożny, niecierpliwy. Pozbawiony taktu i delikatności w wypowiadaniu swoich opinii. Twoja bezpośredniość może ranić co wrażliwsze osoby.


Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie masz konta zarejestruj się.
Zostaw komentarz na forum (0)

Autorem tekstw jest Magdalena Krukowska, prawa autorskie nale do Astrolabium.pl.

Zanim zaczniesz pisa komentarz do interpretacji zapoznaj si z regulaminem