Słońce w Strzelcu

09-slonce-strzelec Umiłowanie wolności. Poszukiwanie nowych doświadczeń, prawdy i sensu. Optymizm i szczerość. Przemądrzałość i świętoszkowatość.

Ze Słońcem w Strzelcu kochasz wolność i nie znosisz rutyny. Wydajesz się być ciągle w ruchu, w poszukiwaniu nowych doświadczeń, okazji do zdobycia wiedzy i poszerzenia horyzontów. Masz szczere i bezpośrednie podejście do życia i ludzi. Twój optymizm i niefrasobliwość sprawia, że jesteś miłym towarzystwem. Przez to nawet gdy pozwolisz sobie na nadmierną szczerość (a takt nie jest Twoją najmocniejszą stroną), ludzie są w stanie łatwo Ci to wybaczyć. Lubisz filozofować i mędrkować. Masz poczucie sprawiedliwości, prawdy i moralności. Masz wielką potrzebę wolności także w partnerstwie. Głównym motorem Twojego działania jest poszukiwanie sensu i prawdy.

Główne zalety

Jesteś zdolny do autoinspiracji i automotywacji. Jesteś bardzo otwarty na świat i liberalny, a Twoje plany i cele są dalekosiężne. Zarażasz wszystkich swoim entuzjazmem.

Główne wady

Możesz zbyt łatwo uwierzyć w swoją mądrość i nieomylność, skąd tylko krok do wymądrzania się i pozerstwa. Uwaga też na świętoszkowatość i obłudę, postawę typu “modli się pod figurą, a ma diabła za skórą”.


Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie masz konta zarejestruj się.
Zostaw komentarz na forum (0)

Autorem tekstw jest Magdalena Krukowska, prawa autorskie nale do Astrolabium.pl.

Zanim zaczniesz pisa komentarz do interpretacji zapoznaj si z regulaminem