Ascendent w Strzelcu

Ascendent w StrzelcuEntuzjazm, spontaniczność, głód nowych doświadczeń, optymizm. Sylwetka wysportowana, strój swobodny, pociągła twarz, wyraziste oczy.

W momencie Twojego urodzenia wschodził znak Strzelca. W związku z tym jesteś osobą entuzjastyczną i spontaniczną, stale gotową doświadczać czegoś nowego. Twoja nadzieja i entuzjazm są widoczne w Twoim sposobie bycia. Jesteś zwykle osobą aktywną, zdajesz się wiecznie poszukiwać czegoś nowego i/lub niedostępnego. Bywasz dość bezpośredni, ale Twoje nietakty zwykle uchodzą Ci na sucho, gdyż inni widzą, że nie wynikają one ze złej woli. Starasz się wyrabiać sobie własne opinie na temat wszystkiego, co wydaje Ci się ważne lub interesujące, a potem dzielić się nimi z innymi. Możesz wydawać się nieco naiwny czy nadmiernie optymistyczny. Masz zwykle duże poczucie humoru i nawet w trudnych sytuacjach potrafisz znaleźć coś wartego uśmiechu.

Wygląd

Jesteś osobą zwykle średniego lub wysokiego wzrostu, najczęściej szczupłą, możesz wyglądać na wysportowanego (i z reguły tak jest). Lubisz ubierać się raczej swobodnie i wygodnie. Twarz owalna, nieco wydłużona (czasem tzw. końska twarz), wyraziste oczy o uważnym spojrzeniu.


Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie masz konta zarejestruj się.
Zostaw komentarz na forum (0)

Autorem tekstów jest Magdalena Krukowska, prawa autorskie należą do Astrolabium.pl.

Zanim zaczniesz pisać komentarz do interpretacji zapoznaj się z regulaminem