Ascendent w Bliźniętach

Ascendent w BliźniętachSzybkość myśli, dociekliwy umysł, błyskotliwość, potrzeba komunikowania się, tendencja do rozpraszania się. Wygląd młodszy niż rzeczywisty wiek, nerwowość i ruchliwość.

Gdy się urodziłeś, na horyzoncie wschodził znak Bliźniąt. Zapewne szybko myślisz i szybko mówisz. Masz dociekliwy, badawczy umysł, wiecznie szukający nowych, ciekawych informacji. Jesteś  zwykle oczytany i dobrze poinformowany,  a  zdobycie wykształcenia wiele dla Ciebie znaczy. O ile nie wystepuje silna obsada ziemi, która wskazywałaby na praktycyzm, być może lubisz gromadzić wiedzę niekoniecznie przydatną  w życiu, tylko po to, by móc nią potem zabłysnąć. Występuje ogromna potrzeba komunikowania się, zarówno w mowie, jak i na piśmie. Mówisz przeważnie dość szybko, gdyż starasz się nadążyć za tempem myślenia; masz skłonność do przerywania innym. Masz tendencję do rozpraszania się i gubienia w szczegółach. Często w Twoim życiu występuje jakiegoś rodzaju dwoistość, np. dwa zawody, dwa źródła zarobkowania czy dwie główne sfery zainteresowań.

Wygląd

Jesteś osobą  wysoką lub co najmniej średniego wzrostu, zapewne  o długich nogach.  Poruszasz się dość szybko, nieco nerwowo;  masz charakterystyczną skłonność do “wiercenia się” i wielu dodatkowych, bezwiednych ruchów. Gdy mówisz, swój przekaz często podkreślasz wyrazistą mimiką twarzy i ożywioną gestykulacją. Przeważnie wyglądasz na młodszego niż jesteś, co jeszcze podkreślasz dość młodzieńczym sposobem ubierania się.


Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie masz konta zarejestruj się.
Zostaw komentarz na forum (0)

Autorem tekstw jest Magdalena Krukowska, prawa autorskie nale do Astrolabium.pl.

Zanim zaczniesz pisa komentarz do interpretacji zapoznaj si z regulaminem