Ascendent w Wadze

Ascendent w WadzeTowarzyskość, dążenie do harmonii, duża rola związków z ludźmi, poczucie estetyki, bezstronność. Proporcjonalna sylwetka, regularne rysy, harmonijny wygląd.

W chwili Twojego urodzenia na horyzoncie wschodził znak Wagi. Znakiem tym rządzi planeta Wenus, odpowiadająca za wdzięk i harmonię, więc zapewne jesteś korzystnie odbierany przez otoczenie. Jesteś osobą towarzyską, masz uprzejmy sposób bycia i zapewne także miłą powierzchowność. Bardzo ważne są dla Ciebie związki partnerskie i prawdopodobnie nie masz większych trudności ze zwróceniem na siebie uwagi potencjalnych partnerów lub partnerek. Gorzej natomiast z utrzymaniem związku na dłużej, gdyż Twoje relacje partnerskie często rozbijają się z powodu walki o dominację. Nieraz przyciągasz do siebie osoby  waleczne i skłonne do prowokowania konfliktów.

Wygląd

Jak już zostało powiedziane, Waga jest znakiem wdzięku i harmonii, więc jest duże prawdopodobieństwo, że jestes osobą atrakcyjną, o proporcjonalnej sylwetce i regularnych rysach twarzy. Wiele osób z tym ascendentem bardzo zwraca uwagę na swoj wygląd, ale nawet jeśli preferujesz ubrania swobodne i niedbałe, potrafisz nosić je z wdziękiem i dobrze w nich wyglądać.


Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie masz konta zarejestruj się.
Zostaw komentarz na forum (0)

Autorem tekstw jest Magdalena Krukowska, prawa autorskie nale do Astrolabium.pl.

Zanim zaczniesz pisa komentarz do interpretacji zapoznaj si z regulaminem