Ascendent w Baranie

Ascendent w BaranieAktywność, energiczność, szybkość działania, waleczność, agresywność, nieostrożność. Wygląd osoby wysportowanej i silnej, ostre rysy twarzy.

Jeżeli w chwili Twojego urodzenia na horyzoncie wschodził znak Barana, oznacza to, że jesteś bardzo aktywny i energiczny. Twoją specjalnością są nowe przedsięwzięcia i szybkie, bezpośrednie reakcje na to, co dzieje się wokół Ciebie. Jesteś skłonny do podejmowania ryzyka, wręcz nieostrożny, więc powinieneś uważać na skłonność do ulegania wypadkom. Wiecznie walczysz z kimś lub czymś. Walka ta  jest Twoim żywiołem i nadaje sens Twojemu życiu. Czasem możesz wydawać się agresywny, lecz przeważnie jest to jedynie sposób kompensowania lub maskowania niepewności. Ponieważ dlugie przemyśliwanie nie jest Twoja mocną stroną, zdarza  Ci się coś zrobić lub powiedzieć z rozpędu, bez zastanowienia, czy komuś tym zrobisz przykrość. Łatwo zaczynasz wiele nowych rzeczy, lecz masz trudności z ich kończeniem, gdyż wytrwałość w działaniu nie jest Twoją specjalnością.

Wygląd

Jesteś prawdopodobnie  dość wysoki lub co najmniej średniego wzrostu. Przeważnie szczupły, o wyraźnej muskulaturze, sprawiasz wrażenie wysportowanego i silnego. Poruszasz się szybko, energicznie. Twarz pociągła, czasem trójkątna, o ostrych, nieraz wręcz kanciastych rysach. Oczy często małe, o przenikliwym, a nawet świdrującym spojrzeniu.


Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie masz konta zarejestruj się.
Zostaw komentarz na forum (0)

Autorem tekstw jest Magdalena Krukowska, prawa autorskie nale do Astrolabium.pl.

Zanim zaczniesz pisa komentarz do interpretacji zapoznaj si z regulaminem