Ascendent w Skorpionie

Ascendent w SkorpionieSiła psychiczna, magnetyzm, przenikliwość, potrzeba prywatności. Wzrost niski lub średni, przenikliwe spojrzenie, gęste włosy, ostre rysy twarzy.

W chwili Twojego urodzenia na horyzoncie wschodził znak Skorpiona. Przez to jesteś odbierany przez otoczenie jako osoba silna, ale w inny sposób niż np. osoby z ascendentem w Lwie czy Baranie. Jest to siła psychiczna, a przy tym duży magnetyzm i charyzma, która jednych fascynuje, innych może nieco przerażać. Przez to też wzbudzasz skrajne reakcje u innych – ludzie Cię albo bardzo lubią, albo bardzo nie lubią, rzadko jednak się zdarza, by ktoś był obojętny. Jesteś osobą niezwykle przenikliwą, potrafiącą przejrzeć motywy innych. Niezwykle ważna jest dla Ciebie prywatność i nie lubisz podawać innym osobistych szczegółów ze swojego życia, jak również źle odbierasz cudze zainteresowanie nimi. W partnerstwie szukasz osób stałych, oddanych i odpowiedzialnych.

Wygląd

Jesteś prawdopodobnie osobą niskiego lub średniego wzrostu. Masz przenikliwe spojrzenie, być może nawet zdajesz się przewiercać innych wzrokiem na wskroś. Charakterystyczne dla tego ascendentu są też gęste włosy, często faliste lub kręcone, a także ostre rysy twarzy.


Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie masz konta zarejestruj się.
Zostaw komentarz na forum (0)

Autorem tekstw jest Magdalena Krukowska, prawa autorskie nale do Astrolabium.pl.

Zanim zaczniesz pisa komentarz do interpretacji zapoznaj si z regulaminem