Ascendent w Wodniku

Ascendent w WodnikuPrzyjacielskość, otwartość, ale i dystans. Niezależność, indywidualność, tolerancja. Wzrost średni lub wysoki, raczej szczupła sylwetka, wyraziste oczy.

W momencie Twojego urodzenia wschodził znak Wodnika. Znak ten daje Ci przyjacielski sposób bycia, uprzejmość i otwartość. Jednakże przy tym niemal zawsze wydajesz się nieco chłodny i zdystansowany. Wynika to z Twojej ogromnej potrzeby zachowania niezależności. Zarówno swoim zachowaniem, jak i sposobem bycia starasz się podkreślić swoją wyjątkowość i indywidualność. Starasz się wyróżniać z tłumu, często jakimś elementem wyglądu, np. strojem czy fryzurą. Potrafisz również zrozumieć cudzą potrzebę indywidualności, jesteś tolerancyjny i niewiele rzeczy jest w stanie Cię zaszokować. Dajesz innym prawo do wolności i traktujesz ich jak równych sobie – i tego samego oczekujesz od nich. Do partnerstwa podchodzisz ostrożnie, bo boisz się, by ktoś Tobą nie zawładnął i nie zmusił do deklaracji, które byłyby dla Ciebie ograniczające. Szukasz partnera pełnego ciepła i radości życia.

Wygląd

Podobnie jak inne znaki powietrzne (Bliźnięta i Waga) jesteś osobą co najmniej średniego (zazwyczaj wysokiego) wzrostu, o szczupłej, a przy tym nieco “kanciastej” sylwetce. Masz wyraziste, duże oczy – przy tym ascendencie często zdarzają się oczy bardzo jasne, błękitne lub jasnozielone.


Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie masz konta zarejestruj się.
Zostaw komentarz na forum (0)

Autorem tekstw jest Magdalena Krukowska, prawa autorskie nale do Astrolabium.pl.

Zanim zaczniesz pisa komentarz do interpretacji zapoznaj si z regulaminem