Ascendent w Rybach

Ascendent w RybachOderwanie od rzeczywistości, wyobraźnia, uduchowienie,  instynkt, intuicja, zmienność, podatność na wpływy otoczenia.  Duże marzycielskie oczy i wydatne usta.

W chwili Twojego urodzenia na horyzoncie wschodził znak Ryb. Z tym ascendentem jeteś odbierany jako osoba marzycielska i w jakiś sposób odrealniona, a także uduchowiona. W działaniu zazwyczaj kierujesz się instynktem i intuicją, a nie logiką. Jesteś bardzo zmienny, zarówno pod względem wyglądu, jak i sposobu bycia; Twoi znajomi czy rodzina nieraz nie wiedzą, czego się po Tobie spodziewać. Jesteś bardzo podatny na wpływy i wrażliwy na nastroje otoczenia. Czasem żyjesz jak we śnie i masz skłonność do łudzenia się, że świat wygląda tak, jak chciałbyś go widzieć, zamykając oczy na nieprzyjemne fakty. Nie masz cierpliwości do borykania się z prozą życia. Szukasz partnera rzeczowego, logicznego i poukładanego, który załatwi za Ciebie nudne codzienne sprawy, żebyś Ty mógł trwać w marzeniach lub oddawać się działaniom twórczym.

Wygląd

Jesteś zazwyczaj osobą drobnokościstą, w młodym wieku często szczupłą, a nawet chudą, w dojrzałym możesz mieć skłonność do nadwagi. Bardzo charakterystyczne dla tego ascendentu są oczy – duże i marzycielskie, a także wydatne usta.


Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie masz konta zarejestruj się.
Zostaw komentarz na forum (0)

Autorem tekstów jest Magdalena Krukowska, prawa autorskie należą do Astrolabium.pl.

Zanim zaczniesz pisać komentarz do interpretacji zapoznaj się z regulaminem