Księżyc w Rybach

12-ksiezyc-ryby

Wrażliwość i niewielka odporność psychiczna. Skłonność do uzależnień i ucieczek od rzeczywistości. Przejmowanie emocji z otoczenia. Potrzeba współczucia.

Z Księżycem w Rybach, jesteś osobą bardzo wrażliwą, być może wręcz nadwrażliwą. Nieraz masz wrażenie, że Twoja psychika jest za delikatna na konfrontację z twardą rzeczywistością i ciemnymi stronami życia. Stąd możliwa jest skłonność do różnego rodzaju ucieczek, także w alkohol, narkotyki i inne “znieczulacze” - byle nie czuć, bo nieraz wydaje Ci się, że czujesz za dużo. Uważaj na skłonność do uzależnień. Bardzo silnie reagujesz na emocje w otoczeniu. Możesz sobie nawet wyobrażać, że stanowią one dla Ciebie jakieś zagrożenie. Dlatego przeważnie unikasz sytuacji wzbudzających w Tobie melancholię, trudnych czy przygnębiających. Możesz dążyć do towarzystwa osób sprawiających wrażenie pogodnych i bezproblemowych. Masz wielką wyobraźnię i zdolność współczucia, a przy tym potrzebę realizowania tych cech w jakiejś dziedzinie związanej ze sztuką albo pomaganiem innym.

Komentarze na forum (4)
Re: Księżyc w Rybach
30.06.2010 03:35
Niewątpliwie jestem osobą nadwrażliwą, jednak inne, mocne planety muszą mnie bardzo chronić, bo nigdy nie miałam żadnych problemów z nałogami. Mam także Wenus w Rybach. :)
#7982
Re: Księżyc w Rybach
27.08.2011 23:33
Ja sobie na nałogi nie mogę pozwolić, bo się z nich nie wyciągnę. Więc lepiej nie zaczynać.:)
#13917
Re: Księżyc w Rybach
28.08.2011 22:57
Hallo Dziewczyny,
Stoi ksiezyc w rybach , najlepiej nic nie robic z wlosami , nie farbowac nie ciac i nie myc, bo wlosy sa wtedy okropne. Przeczekac, az ksiezyc wejdzie do innego znaku.
Chcemy, zeby szybciej rosly , podciac pare mm, w nowiu, chcemy zeby farba , ciecie lub trwala dluzej trzymala, robimy to w pelni. W pelni maja dobrzy fryzjerzy otwarte do polnocy.
A w ogole ladne sa wlosy myte i ukladane przy ksiezycu w lwie lub pannie.Pozdrawiam, Antares
#13926
Re: Księżyc w Rybach
02.09.2011 12:15
To kiedy będzie można zrobić coś z włosami? I dobrze, że napisałaś, bo miałam się niedawno do fryzjera wybrać:)
#13961

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie masz konta zarejestruj się.
Zostaw komentarz na forum (4)

Autorem tekstw jest Magdalena Krukowska, prawa autorskie nale do Astrolabium.pl.

Zanim zaczniesz pisa komentarz do interpretacji zapoznaj si z regulaminem