Ascendent w Koziorożcu

Ascendent w KoziorożcuPowaga, ostrożność, odpowiedzialność, praca, obowiązki, wytrwałe dążenie do celu. Szczupła, przygarbiona sylwetka, wąskie rysy twarzy.

Wydajesz się bardzo poważny i ostrożny w sposobie bycia. Twój wygląd i zachowanie wytwarza wrażenie kompetencji i odpowiedzialności. Nieraz jest to odbiciem Twojego wewnętrznego poczucia bycia nie dość dobrym. Czujesz, że na wszystkie sukcesy i pochwały trzeba dlugo i wytrwale pracować i nieraz masz wrażenie, że mogłeś zrobić jeszcze więcej. Możliwe, że już od bardzo młodego wieku jesteś obciązony praca i obowiązkami – być może dlatego, że ludzie z Twojego otoczenia widzą, że można powierzyć Ci więcej niż innym. W drodze do celu potrafisz sobie wiele odmówić i nie buntujesz się przeciwko wyrzeczeniom. Jesteś zorientowany na przyszłość i ważniejszy jest dla Ciebie ostateczny cel niż chwilowe zaspokojenie swoich pragnień. Możliwe, że jako młody człowiek jestes poważny ponad wiek i wyglądasz na starszego niż jesteś, natomiast w starszym wieku wyglądasz młodo, gdyż dopiero wtedy uczysz się rozluźniać i cieszyć życiem.

Wygląd

Jesteś z reguły osobą szczupłą, możesz być przygarbiony. Poważne spojrzenie, wąskie, wydłużone rysy twarzy. Dość częste przy tym ascendencie są ciemne, wręcz czarne, proste włosy i ciemna karnacja.


Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie masz konta zarejestruj się.
Zostaw komentarz na forum (0)

Autorem tekstów jest Magdalena Krukowska, prawa autorskie należą do Astrolabium.pl.

Zanim zaczniesz pisać komentarz do interpretacji zapoznaj się z regulaminem