Ascendent w Raku

04-asc-rakNieśmiałość, introwertyzm, wrażliwość na wpływy otoczenia, wyobraźnia, dobra pamięć, silne przywiązywanie się. Twarz zaokrąglona, duże okrągłe oczy.

Jeżeli w chwili Twojego urodzenia na horyzoncie wschodził znak Raka, oznacza to, że jesteś zapewne odbierany przez innych jako nieśmiały i introwertyczny. Wynika to z ogromnej wrażliwości na wpływy otoczenia – byle nieostrożne słowo potrafi sprawić, że wycofujesz się w głąb własnego ja. Bardzo źle znosisz też wszelką krytykę. Ogromną rolę w Twoim życiu odgrywają emocje i wyobraźnia. Prawdopodobnie masz bardzo dobrą pamięć, zwłaszcza do zdarzeń z własnego życia i wszelkich sytuacji działających silnie na emocje. Łączy się to z Raczą skłonnością do gromadzenia wszystkiego, co ma jakąś wartość emocjonalną – nie tylko materialnych przedmiotów, ale też myśli i wspomnień. Silnie się przywiązujesz, zarówno do osób, jak i do idei oraz odczuć.

Wygląd

Prawdopodobnie jesteś niezbyt wysoki lub średniego wzrostu. Możesz (choć niekoniecznie) mieć charakterystyczne proporcje sylwetki -  szeroka klatka piersiowa, natomiast  nogi niezbyt dlugie. Twarz zaokrąglona, wysokie czoło, pełne policzki. Bardzo jasna, blada karnacja. Duże, okrągłe oczy i przeważnie wydatne usta.

Komentarze na forum (1)
Re: Ascendent w Raku
21.09.2013 18:26
,,Wygląd

Prawdopodobnie jesteś niezbyt wysoki lub średniego wzrostu. Możesz (choć niekoniecznie) mieć charakterystyczne proporcje sylwetki - szeroka klatka piersiowa, natomiast nogi niezbyt dlugie. Twarz zaokrąglona, wysokie czoło, pełne policzki. Bardzo jasna, blada karnacja. Duże, okrągłe oczy i przeważnie wydatne usta.


mam ascendent w raku : jestem bardzo wysoka , mam długie nogi , twarz podłużna , karnacja średnia , niewydatne usta ,
tylko duże oczy sie ,,załapały,, :D

moim ascendentem ,,rządzi,, ksiezyc ,który jest w baranie
moze dlatego ,,ogólny,, opis sie nie zgadza ;)
#16038

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie masz konta zarejestruj się.
Zostaw komentarz na forum (1)

Autorem tekstw jest Magdalena Krukowska, prawa autorskie nale do Astrolabium.pl.

Zanim zaczniesz pisa komentarz do interpretacji zapoznaj si z regulaminem