Słońce w Wodniku

11-slonce-wodnik Przełamywanie schematów, przyszłościowe myślenie, indywidualizm, tolerancja, dystans. Ekstrawagancja, buntowniczość, brak zaangażowania.

Jako osoba urodzona ze Słońcem w Wodniku nie lubisz utartych schematów i ustalonych reguł. Zamiast tkwić w tym, co sprawdzone, wybiegasz myślą w przyszłość. Przeważnie jesteś tolerancyjny i niewiele rzeczy jest w stanie Cię zdziwić. Choć otwarty na nowości, potrafisz być bardzo uparty i trudno Cię przekonać do zmiany poglądów. Jesteś przyjacielski i lubiany, ale zwykle zachowujesz pewien dystans, wynikający z potrzeby zachowania niezależności. Chcesz wyróżnić się z tłumu i być uznanym za kogoś wyjątkowego. Masz oryginalne pomysły i zazwyczaj nie kierujesz się ustalonymi schematami i regułami, chyba że w Twoim horoskopie silnie podkreślony jest znak Koziorożca.

Główne zalety

Cenisz wolność i indywidualność. Jesteś niezależny i samowystarczalny. Myślisz przyszłościowo, wyprzedzasz swoją epokę. Masz zdolność obiektywnej oceny sytuacji, gdyż potrafisz się zdystansować od emocji.

Główne wady

Twoja oryginalność i nowatorstwo może łatwo przerodzić się w ekstrawagancję i trudności w przystosowaniu się do otoczenia, a przekraczanie granic w anarchię i bunt dla samej zasady, nawet jeśli nie ma konkretnego powodu. Podkreślanie niezależności i nieangażowanie się może być odbierane jako chłód emocjonalny.


Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie masz konta zarejestruj się.
Zostaw komentarz na forum (0)

Autorem tekstw jest Magdalena Krukowska, prawa autorskie nale do Astrolabium.pl.

Zanim zaczniesz pisa komentarz do interpretacji zapoznaj si z regulaminem