Słońce w Bliźniętach

03-slonce-bliznieta Potrzeba zbierania i przekazywania informacji. Błyskotliwość, towarzyskość, ciekawość, wszechstronność. Rozpraszanie się, powierzchowność.

Urodziłeś się, gdy Słońce przebywało w znaku Bliźniąt. Główną sferą Twojego zainteresowania jest zbieranie informacji i przekazywanie ich. Jesteś zmienny i elastyczny. Sprytny i błyskotliwy, lubisz intelektualne konwersacje i szybko się nudzisz, gdy nie otrzymujesz wystarczającej stymulacji dla swojego umysłu. Umiesz się oddzielać emocjonalnie od innych, dzięki czemu jesteś obiektywny, ale możesz być odbierany jako chłodny i zdystansowany. Łatwo zdobywasz wiedzę, lecz nie zawsze jest ona głęboka i wyspecjalizowana, gdyż nie trudno jest Ci się dłużej skoncentrować na jednym zagadnieniu i szybko zmieniasz zainteresowania.

Główne zalety

Twoja ciekawość umożliwia Ci zdobycie wszechstronnej wiedzy. Potrafisz być obiektywny i podejmować racjonalne działania, nie zakłócone emocjami. Masz cięte, nieco ironiczne poczucie humoru.

Główne wady

Łatwo się rozpraszasz, wiele rzeczy zaczynasz i nie kończysz. Masz skłonność do żonglowania faktami bez głębszego zaangażowania emocjonalnego. Wieczne powątpiewanie. Tendencja do racjonalizowania uczuć.


Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie masz konta zarejestruj się.
Zostaw komentarz na forum (0)

Autorem tekstw jest Magdalena Krukowska, prawa autorskie nale do Astrolabium.pl.

Zanim zaczniesz pisa komentarz do interpretacji zapoznaj si z regulaminem