Słońce w Wadze

07-slonce-waga Potrzeba równowagi i harmonii. Niechęć do konfliktów, dążenie do kompromisu. Poczucie piękna. Takt i uprzejmość. Ugodowość za wszelką cenę

Dla Ciebie, jako osoby ze Słońcem w znaku Wagi, bardzo ważna jest równowaga i harmonia. Może ona być pojmowana na różne sposoby, zarówno jako harmonia formy w sztuce czy dekoratorstwie, jak i harmonijne relacje międzyludzkie. Ponieważ konflikty zakłócają równowagę, nie lubisz ich i unikasz za wszelką cenę. Przez to możesz stwarzać wrażenie, że nie potrafisz zająć zdecydowanego stanowiska, a nawet, że grasz na dwa fronty. Tymczasem wynika to z Twojego poczucia sprawiedliwości i umiejętności dostrzeżenia w każdej niemal sytuacji dwóch stron medalu. Zwracasz dużą uwagę na piękno. Możeesz realizować się w dziedzinach związanych z upiększaniem czy dekoratorstwem, wymagających wyczucia estetyki i formy.

Główne zalety

Jesteś elegancki, wyrafinowany, obdarzony dobrym gustem i taktowny. Łatwo zjednujesz sobie innych, gdyż jesteś uprzejmy i dbasz, by nikogo nie urazić.

Główne wady

Masz problemy z podejmowaniem decyzji i unikasz odpowiedzialności za nie. Nie radzisz sobie z konfliktami, w których nie umiesz zająć jednoznacznego stanowiska. Dążysz do ugody nawet za cenę bycia w niezgodzie z samym sobą.


Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie masz konta zarejestruj się.
Zostaw komentarz na forum (0)

Autorem tekstw jest Magdalena Krukowska, prawa autorskie nale do Astrolabium.pl.

Zanim zaczniesz pisa komentarz do interpretacji zapoznaj si z regulaminem