Rejestracja użytkowników

13 września 2011

  1. Ze względów administracyjnych automatyczne rejestrowanie nowych użytkowników zostało wyłączone.
  2. Jeśli chcesz się zarejestrować na naszym forum proszę o kontakt na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. W mailu prosimy podać adres maila i nick na który ma być zarejestrowane konto.
  3. Jeżeli nie możesz z jakichś powodów zalogować się do serwisu prosimy o kontakt na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. W mailu prosimy podać adres maila na które było zarejestrowane konto.
   

Facebook

02 sierpnia 2011

 
   

Ruszył czat

04 sierpnia 2010

Zapraszamy na czat! Na prośbę użytkowników naszego portalu wznawiamy dyskusje na tematy astrologiczne i nie tylko.  Czat znajduje się tutaj. Rozmowy odbywają się zwykle wieczorem. Nadal apeluję o propozycje stałych  godzin i dni czatów - proszę je zgłaszać w tym wątku.

   

AstrolabiumPL na YouTube

25 lutego 2010

Informujemy, że Astrolabium doczekało się kanału na YouTube. Kanał znajduje się tutaj: YouTube/AstrolabiumPL →.  Zapraszamy do oglądania.
   

Zmiany na forum

Co nowego w Astrolabium

Panto 11 stycznia 2010

Życzę miłego przeglądania forum.
   

Symbole Sabiańskie a Zodiak

08 stycznia 2010

lew29

Do wyszukiwarki treści związanych z Zodiakiem → (klikajcie w nazwy znaków Zodiaku po prawej stronie) zostały dodane opisy Symboli Sabianskich, które pojawiają się na blogu Ryszarda Oślizło w ramach cyklu artykułów pt. Sekwencje Sabiańskie. Tutaj znajdziecie opis metody, która jest wykorzystywana przy konstruowaniu znaczeń danych stopni. Jak się zorientujecie, wyszukiwarka znajduje również treści z Astrolabium, Logonii, Astrowiki.eu. Życzymy miłego szperania...

   

Linki astrologiczne

28 grudnia 2009

Zapraszamy do nowego działu, gdzie znajdziecie mnóstwo linków do polskich stron, forów i blogów astrologicznych. Astrologia w Polsce → linki astrologiczne, jest na razie w fazie testów. Narzędzie bazuje na technologii Google.

   

Strona 1 z 4