Leon Zawadzki o Lilith

16 stycznia 2010

Sapientsapientia Dei13. odsłona z serii Z notesu astrologa. Tym razem o Lilith →

   

Trzęsienie ziemi na Haiti

16 stycznia 2010

Dr Piotr Piotrowski na swoim blogu zamieścił artykuł na temat: Trzęsienie ziemi na Haiti. Plecamy!

   

Astrologia wedyjska

05 stycznia 2010

Na forum Anahelli pojawił się mój głos w dyskusji na temat różnic między astrologią zachodnią a wedyjską. Oto linki do moich wypowiedzi: Astrologia wedyjska, Astrologia wedyjska pochodzi od GrekówPrecesja i era Wodnika, LZ o New Age + konwencja Kopernika. Zapraszam do lektury. Pzdr. Panto.

   

Astrolog Girolamo Cardano

01 grudnia 2009

W przeglądarce Books.google.pl znalazłem bardzo ciekawą książkę pt. Commentaries on the Seven Segments of Girolamo Cardano by Valerie N. Livina.

Więcej…

   

Horoskop jako scena + przestroga

01 grudnia 2009

Zapraszam do astrologicznych dyskusji, które toczę na forum Anahelli. Znajdziecie je tutaj: Przestroga przed astrologią, Astrologiczny teatr. Pozdrawiam Panto

   

Nowe strony astrologiczne

30 maja 2007

Już jakiś czas temu nosiłem się z podaniem linków do nowych stron astrologicznych, które niedawno się pojawiły w sieci. Niedawno coś jakby drgnęło i są trzy dość ciekawe strony, o których chciałem parę słów napisać. Właściwie powinienem to zrobić trochę wcześniej, ale jakoś inne rzeczy mnie absorbują, a nie pisanie newsów w Astrolabium. Zresztą tak mi się wydaje, że po to jest zespół Astrolabium, żeby takie rzeczy pisał, bo jak na razie lansujecie się na Zespół Astrolabium, a ja szukam ciągle odpowiedzi na pytanie, cóż znaczy, że ktoś jest w zespole. Ale ok., wracam do rzeczy, o nowych stronach, które znalazłem:

Więcej…

   

Astrologus.pl

09 września 2006

Zapraszamy na stronę internetową naszego redakcyjnego kolegi Tomasza Wińskiego – Kemota, który w Astrolabium prowadzi dział Joga. Jego nową stronę znajdziecie pod adresem  www.astrologus.pl. Na stronie możecie również zamówić u Tomasza horoskop.

   

Strona 1 z 2