Przesiadka z Mambo na Joomlę!

1. Dzisiaj w nocy Astrolabium zostało przeniesione na Joomlę. Joomla to system zarządzania treścią (CMS) rozwijany przez ten sam zespół, który tworzył Mambo, na którym do tej pory działał nasz serwis.

2. Obecnie trwają prace nad przeniesieniem wszystkich danych zarejestrowanych użytkowników. Z tego względu wszelkie usługi związane z rejestracją nowych użytkowników, logowaniem użytkowników zarejestrowanych, a co za tym idzie możliwością wysyłania komentarzy do artykułów, wysyłaniem prywatnych wiadomości, jak również przeglądaniem zdjąć i danych astrologicznych zarejestrowanych użytkowników zostały wyłączone.

3. W tej chwili zostaliście automatycznie przeniesieni na stronę, która jest archiwum 3. wersji Astrolabium. Gdy tylko prace z przenoszeniem danych zostaną zakończone, wchodząc na naszą stronę zostaniecie przekierowani do nowej wersji Astrolabium, która zostanie wzbogacona o dział linki, no i o forum, o które wszyscy tak długo prosili. W forum będą znajdowały się zarchiwizowane materiały z lat 2004-2005.