Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

Horoskop "nie zgadza siê"
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12345678...11
TEMAT: Horoskop "nie zgadza siê"
*
#9336
Re: Horoskop 13 lat(a), 5 mies. temu  

Stargazer,
niska samoswiadomosc WlH lub jego sklonnosc do negacji, mozesz odczytac z jego horoskopu. Jesli nie znajdujesz zadnego sygnifikatora potwierdzajacego twoje podejrzenia, nalezy jeszcze raz gruntownie przebadac kosmogram.

Bodajze na tym forum wyczytalam kiedys, ze obcenosc Ksiezyca w I domu swiadczy o zlych relacjach z matka. Zrobilam wielkie oczy, bo z mama od zawsze mam dobry kontakt, a moj Ksiezyc lezy w I domu. Dopiero Potrek wyjasnil mi, ze ta zasada mnie sie nie tyczy, gdyz Ksiezyc mam podpiety sekstylem do Jowisza.<
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9337
Re: Horoskop 13 lat(a), 5 mies. temu  
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2010/11/09 20:51 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9338
Re: Horoskop 13 lat(a), 5 mies. temu  
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9339
Re: Horoskop 13 lat(a), 5 mies. temu  



Wesolowski twierdzi, ze istnieje grupa ludzi, ktorym nie nalezy robic horoskopu. Sa to osoby posiadajace Saturna w rogu horoskopu,. a w szczegolnosci w VII domu, lub gdy Saturn jest dyspozytorem VII domu. Tacy ludzie bywaja nieszczerzy i nieufni. Gdy ten Saturn przebywa w znaku Barana, mozemy spotkac sie nawet z agresja od tego czlowieka.
Nalezy tez zbadac polozenie Marsa w domach. W I domu, wg Wesolowskiego, jestesmy narazeni na atak tej osoby, w III domu - zrobi nam awanture, w V nas obgada. Powinnismy takze sprawdzic powiazania Saturna z Marsem, III domem lub Merkurym.
I na koniec niezwykle trudno jest przekonac ludzi z kwadratura lub opozycja Uran-Merkury.
lubeka
Posty: 145
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta margayx01
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9341
13 lat(a), 5 mies. temu  

Wesolowski twierdzi, ze istnieje grupa ludzi, ktorym nie nalezy robic horoskopu. Sa to osoby posiadajace Saturna w rogu horoskopu,. a w szczegolnosci w VII domu, lub gdy Saturn jest dyspozytorem VII domu. Tacy ludzie bywaja nieszczerzy i nieufni.
Powinnismy takze sprawdzic powiazania Saturna z Marsem, III domem lub Merkurym.I na koniec niezwykle trudno jest przekonac ludzi z kwadratura lub opozycja Uran-Merkury.<
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Ostatnio zmieniany: 2010/11/09 22:32 Przez stargazer.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9342
13 lat(a), 5 mies. temu  
Stargazer, a co jest dyspozytorem IV domu i w jakim znaku masz Saturna?

Wesolowski w swych wykladach podkreslil, ze Saturn w VII domu dziala szczegolnie zle.
Znam pewna osobe, nota bene uwazajaca sie za astrologa, ktora w dyskusjach podwaza wszystko, co jest niezgodne z jej wydumanymi przekonaniami.

Pamietam tez historie pewnej znajomej z kwadratura Uran-Merkury, ktora totalnie wszystko zanegowala, co powiedzial jej astrolog o niej.

Wracajac do Saturna, byl czas, gdy po relokacji przesunal sie do mojego VII domu. Byly to poczatki mojej przygody z astrologia. W tamtym okresie mialam tendencje do podwazania wszystkiego, co mowili mi inni astrolodzy. Bylam do tego stopnia zbuntowana i nieufna, ze postanowilam sprawe przejac w swoje rece i zglebiac tajniki astrologii. Teraz, gdy Saturn wrocil do swej pozycji natalnej, czesciej i chetniej przyjmuje czyjes uwagi w zakresie astrologii:)
lubeka
Posty: 145
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta margayx01
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9344
13 lat(a), 5 mies. temu  
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12345678...11