Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

NIEASPEKTOWANY KSIʯYC W HOROSKOPIE URODZENIOWYM
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12345678...18
TEMAT: NIEASPEKTOWANY KSIʯYC W HOROSKOPIE URODZENIOWYM
*
#9292
Re: nieaspektowany Saturn 13 lat(a), 5 mies. temu  
<
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9293
Re: nieaspektowany Saturn 13 lat(a), 5 mies. temu  

Mam sztywny kregoslup moralny
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2010/11/07 23:42 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9294
Re: nieaspektowany Saturn 13 lat(a), 5 mies. temu  


Mam sztywny kregoslup moralny
[1][Definicja idiomu z Wikipedii.]

W astrologii wysokie morale jest domena Jowisza, silnie postawionego w horoskopie i w dobrych aspektach do planet osobistych WlH. "Usztywnienie" jest juz domena Saturna, ktory, jak slusznie zauwazylas, odpowiada za kosciec.
Skoro powolalas sie na medycyne i ZZSK, czyli postepujaca chorobe tkanki lacznej stawow, to powinnas rowniez wiedziec o chorobie cywilizacyjnej XXI wieku, osteoporozie, ktora prowadzi do rozmiekczenia tkanki kostnej. Nie leczona przyczynia sie do kompresyjnego zlamania kregoslupa tudziez/lub zlaman szyjki udowej.

Wobec powyzszego, mozna miec "miekki kregoslup moralny", czyli naginac sie do wszystkiego w zaleznosci od uwarunkowan, jak i posiadac "sztywny kregoslup moralny" i twardo trzymac sie zasad.
lubeka
Posty: 145
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta margayx01
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9295
Re: nieaspektowany Saturn 13 lat(a), 5 mies. temu  



Stwierdzajac to, najprawdopodobniej, masz w swoim horoskopie przewage zywiolow meskich, a niedobor zywiolow kobiecych i dlatego dopiero przy mezczyznie czujesz sie bardziej kobieca :)

Ja, w przeciwienstwie do Ciebie, czuje sie szalenie kobieca nawet bez mezczyzny. Ba! ale u mnie zywioly kobiece przewazaja w radixie.
lubeka
Posty: 145
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta margayx01
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9296
13 lat(a), 5 mies. temu  




Stwierdzajac to, najprawdopodobniej, masz w swoim horoskopie przewage zywiolow meskich, a niedobor zywiolow kobiecych i dlatego dopiero przy mezczyznie czujesz sie bardziej kobieca :)

Ja, w przeciwienstwie do Ciebie, czuje sie szalenie kobieca nawet bez mezczyzny. Ba! ale u mnie zywioly kobiece przewazaja w radixie.<
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2010/11/08 10:25 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9297
13 lat(a), 5 mies. temu  

[1][Definicja idiomu z Wikipedii.]Skoro powolalas sie na medycyne i ZZSK, czyli postepujaca chorobe tkanki lacznej stawow, to powinnas rowniez wiedziec o chorobie cywilizacyjnej XXI wieku, osteoporozie, ktora prowadzi do rozmiekczenia tkanki kostnej. Nie leczona przyczynia sie do kompresyjnego zlamania kregoslupa tudziez/lub zlaman szyjki udowejWobec powyzszego, mozna miec "miekki kregoslup moralny", czyli naginac sie do wszystkiego w zaleznosci od uwarunkowan, jak i posiadac "sztywny kregoslup moralny" i twardo trzymac sie zasad.<
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2010/11/08 10:36 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#9298
13 lat(a), 5 mies. temu  
Lucy, domniemam, ze forum to czytuja ludzie wyksztalceni, wiec jesli o czyms piszesz, to trzymaj sie terminologii fachowej, tu medycznej i nie wprowadzaj innych w blad.

Nie istnieje jednostka chorobowa o nazwie osteporoza, lecz osteoporoza
lubeka
Posty: 145
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta margayx01
Ostatnio zmieniany: 2010/11/08 11:04 Przez lubeka.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12345678...18