Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Astrokartografia
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1...4567891011
TEMAT: Astrokartografia
#5658
gry losowe w statystyce 16 lat(a), 6 mies. temu  
Oto co znalazłem w powyższym temacie www.eurevic.com.pl/wywroz%20wygrana.htm&...;<br>Edytowany przez: darlut, w: 23.09.07 09:35
darlut
Jesteśmy czymś więcej niż tylko ciałem fizycznym
Posty: 93
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: TCZEW Urodziny: 06/22
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Przesunąć horyzont !
 
#5659
gry losowe a właściwy moment 16 lat(a), 6 mies. temu  
darlut
Jesteśmy czymś więcej niż tylko ciałem fizycznym
Posty: 93
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: TCZEW Urodziny: 06/22
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Przesunąć horyzont !
 
#5660
Re: gry losowe c.d 16 lat(a), 6 mies. temu  
Witam:)))

Zajrzałam na strony wskazane przez ciebie i wniosek z tego pocieszający: osoby które mają niezbyt fajnie postawionego Marsa, Saturna i Neptuna (w przypadku tego ostatniego i ja:) mogą się poczuć pocieszone informacjami zawartymi w tym pierwszym artykule. Dziwi mnie trochę fakt że Totalizator mógł przeprowadzić tego rodzaju badania &amp;#8211; no ale widać zagadnienie to jest na tyle interesujące że próbują je jakoś wytłumaczyć uciekając się do &amp;#8222;nieracjonalnych&amp;#8221; metod.

Zważywszy na moje &amp;#8222;osiągnięcia&amp;#8217; w tej materii, o których pisałam- mogę się pochwalić kolejnymi od tego momentu zyskiem z bogatego źródła zwanego Totalizator Sportowy:]

- &amp;#8222;Zdrapałam&amp;#8221; kilka stówek &amp;#8211; w momencie zakupu losu szczyt 5 domu był w koniunkcji z moim natalnym Księżycem (moment dobrany przypadkowo dodam- sprawdzałam go dopiero odkrywszy wygraną)

- Kilkaset zł. polskich udało mi się też trafić kilka dni temu gdy Jowisz przestał się &amp;#8222;lenić&amp;#8221; - z ruchu wstecznego ruszył do przodu i uściślił się półsekstyl z natalnym Uranem. (Swoją drogą poczekam do ponownej koniunkcji Jowisza z Neptunem natalnym w 6domu, gdyż poprzednie przejście pomnożyło mój &amp;#8222;dobytek&amp;#8221; w sposób czwartodomowy &amp;#8211; jeśli ktoś widział mój horoskop nie powinien mieć problemu z odczytaniem źródeł finansowania:).

Odnośnie tej drugiej ze stron to słowa Pana Jackowskiego (którego zdolności są niezwykłe &amp;#8211; aczkolwiek nie wiem czy to dar być nimi obciążonym) mają jak najbardziej sens.

Mogę też dodać na podstawie tego co zaobserwowałam w ostatnich 2 latach (chociaż to nie lotto) że reguły tradycyjnej astrologii mają w tym przypadku jak najbardziej rację bytu: gwałtowne zmiany na giełdzie miały miejsce w okresach zmiany ruchu Wenus i Jowisza (więc jednak mają one wpływ). Za przykład niech będą ostatnie spadki : w tym czasie Wenus retrogradująca we Lwie i Jowisz był też jeszcze w ruchu wstecznym. To tylko na podstawie dwóch planet.

Pozdrawiam źycząc wszystkim grającym duuuuuuużych wygranych (wierzę w pozytywny wpływ afirmacji:)

coma

p.s. Swoją drogą czy ktoś może wie kiedy narodził się Totalizator:?<br><br>Edytowany przez: coma, w: 23.09.07 17:34
coma
Posty: 45
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5662
Re: gry losowe c.d 16 lat(a), 6 mies. temu  
Gratuluję coma :) Życzę kolejnych dużych wygranych szczególnie w okresach wskazywanych przez astrologię ;-)
darlut
Jesteśmy czymś więcej niż tylko ciałem fizycznym
Posty: 93
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: TCZEW Urodziny: 06/22
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Przesunąć horyzont !
 
#5664
Re: gry losowe c.d 16 lat(a), 6 mies. temu  
Co do gier losowych i tego typu rzeczy - bardzo ciekawy artykulik

www.luckydays.tv/real_astrology.html

bardzo polecam

Pozdrawiam
lukas
Posty: 42
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5669
Re: gry losowe c.d 16 lat(a), 6 mies. temu  
Ciekawy! A zatem są tacy którzy badają te kwestie ;-)
W tym miejscu jeszcze raz chcę polecić nową stronę o astrologii www.astrocafe.pl Autorka równolegle z Lukas(em) podała mi linka 'szczęśliwychdni' a wkrótce obiecuje napisać coś w powyższym temacie.
darlut
Jesteśmy czymś więcej niż tylko ciałem fizycznym
Posty: 93
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: TCZEW Urodziny: 06/22
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Przesunąć horyzont !
 
#5693
gry losowe c.d - rozliczenie astrologii ;-) 16 lat(a), 5 mies. temu  
Powoli dokonuję podsumowania w temacie astrologia a gry losowe. Przy najlepszym układzie z 4 X czyli ścisłej koniunkcji Wenus do Jowisza i jednoczesnej koniunkcji Jowisza do ASC. wygrałem raptem 4 zł przy sporym wkładzie własnym. Nie liczyłem na dużą wygraną bo takowa z radixu raczej nie jest mi pisana ale tranzyty w październiku były jeszcze lepsze niż przy wygranej z lipca, a tu nic.Zamiast wygranej w tamtych dniach omal nie zostałem bezdomnym. Takie zawirowania bardziej by pasowały do aktywnego nieharmonijnie Urana lub Plutona ale nie do Wenus i Jowisza. Od tamtej pory gniewam się na astrologię ;-) W geście protestu na kapryśność astrologii którą swego czasu Panto słusznie porównał do niewiernej kochanki (patrz- 'kolorowy horoskop) oddałem do antykwariatu jedną z 3 książek o tejże tematyce. Ukrytą motywacją była również chęć zmniejszenia bagażu osobistego przy kolejnej przeprowadzce :(
8 X program 'lucky days' dawał mi b.duże szanse na wygraną ale nie potwierdziło się to w realu.
10 X już bez większego przekonania wysłałem 3 zakłady ML. Była wówczas ścisła koniunkcja Jowisza do ASC. a numery skreślałem o porze sugerowanej przez projekt 'Libra Time'. Wygrałem niespodziewanie 26 zł. Podejrzewam że 24* Wagi o którym mowa w projekcie związany jest z gwiazdą SPICA o beneficznym wpływie ale pewności jeszcze nie mam.
16 X skreśliłem 3 zakłady ML gdy Słonko było w koniunkcji z wymienioną gwiazdą ale bez rezultatu.
Przede mną jeszcze 21 X wskazywany przez 'lucky days' jako b.szczęśliwy do gier losowych. Sprawdziłem tranzyty na ten dzień - ścisła koniunkcja Słonka do Neptuna a więc zwiększona intuicja ale w/g mnie to za mało na wygraną.
Przy okazji potwierdzam sugestie z artykułu o szczecińskich badaniach statystyki lotto. Przy najwyższej mojej wygranej z lipca (6/7 ML) rzeczywiście był aktywny węzeł księżycowy który tworzył wówczas tranzytowo koniunkcję do ur.Marsa. Nie zwracałem wcześniej uwagi na ten aspekt bo to żaden wskaźnik 'szczęścia' w/g tradycyjnych kanonów wiedzy astrologicznej.
* * *
W każdym bądź razie zrobiłem wszystko co w mojej mocy by dać Najwyższemu szansę wysyłając kupony dbając jednocześnie o specjalny czas skreślania lub wysyłania. Jeśli nie wygrywam w lotto to pewnie ma ON dla mnie inne opcje Szczęścia :-))
SAT = CZIT = ANANDA

P.S. Ale dlaczego astrologia mnie wybrała a nie ja ją tego jeszcze nie wiem ;-)
darlut
Jesteśmy czymś więcej niż tylko ciałem fizycznym
Posty: 93
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: TCZEW Urodziny: 06/22
Ostatnio zmieniany: 2009/06/17 12:40 Przez darlut.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Przesunąć horyzont !
 
Do góryStrona: 1...4567891011