Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Centrum Galaktyki
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: Centrum Galaktyki
Re: Centrum Galaktyki 13 lat(a), 6 mies. temu  
Ok, dzięki za słowo w każdym razie.
dodajmy, ze dziś mamy 25.12.2006,
merkury w koniunkcji z Plutonem w 27° Strzelca :),
Saturn w retrogradacji 25° Lwa.
Może ktos jeszcze się przylączy do wątku CG.

BTW
zauważyłam, że zegar w Astrolabium pokazuje Pluton 23° Strzelca.
rzanna
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

wagobyk napisał:
Rycerz,dziekuje za odpowiedz:)
nie moge podawac publicznie swoich danych,moge to zrobic ale tylko na czacie:)
koniunkcja Neptuna i Lilith w Strzelcu przynajmniej u mnie powoduje silna awersje do jakichkolwiek metod relaksacyjnych,zen czy dziwacznych osobistych systemow filozoficznych-bo jesli bedzie inaczej,to taka osoba moze tego gorzko pozalowac.
pozdrawiam.

Zrozumiem człowieku, że nie możesz udostępnić dane.W porządku! Strzelec wiadomo o tym, że to jest związane z filozofią i religią,ideologią, następne Neptun to jest złudzenie, niewyraziste, mgła oraz Lilith pokrzyżuje twoje przedsięwzięcia, zaburza coś, szepty ze strony demona. Jaką drogę pójdziesz dobrą czy złą? Wszystko żależy od Ciebie i do tego ci potrzeba dobrego mistrza albo bratniej duszy,która by pomogła rozwiązać twoje problemy. Jeśli jesteś młodym człowiekiem, to czeka Ci długa wędrówka i dojdziesz do momentu, że w końcu to zrozumiesz. Moce ciemne mogą uaktywnić te Twoje archetypy, więc musisz być uzbrojony w wyższą swiadomości. Według mnie, taka koniunkcja Neptunowa/Lilith występuje najczęsciej u ludzich, którzy mają stare dusze. Władcy Karmy chcą sprawdzić na Tobie ,na ile jesteś podatny na zło.Chciałbym się dowiedzieć gdzie masz Chirona , w jakim domu i znaku zodziaku. Jeśli jesteś zainteresowany z tą sprawę, mogę Ci udostępnić e-maila.
Eremita
rycerz

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

gratuluje ciekawej interpretacji:)
jesli chodzi o Strzelca to mam tez w nim Urana,ktory jest najlepiej aspektowany z calego horoskopu,wiec czesto na nim "jade".
Omijam szerokim lukiem wszelakie techniki relaksacyjne i staram sie nie szukac mistrzow.
pozdrawiam.
wagobyk
graphgraph

wagobyk napisał:
gratuluje ciekawej interpretacji:)
jesli chodzi o Strzelca to mam tez w nim Urana,ktory jest najlepiej aspektowany z calego horoskopu,wiec czesto na nim "jade".
Omijam szerokim lukiem wszelakie techniki relaksacyjne i staram sie nie szukac mistrzow.
pozdrawiam.

Mam nadzieję, że tranzyt Plutona miał Ci pomóć, na pewno w dobrym wymiarze.Więc zostało ci praca nad świadomoscią. Ciekawe,że masz Urana, on rozbija........ Narazie, to tyle mogłem się dowiedziec od tajemniczego człowieka. Mam nadzjeję, że poradzisz sobie z tym trudnym aspektem.Z moim aspektem walczę od okresu dojrzewania. Eremita
rycerz
graphgraph

jesli chcesz mozemy pogadac na czacie.
wagobyk
graphgraph

wagobyk napisał:
jesli chcesz mozemy pogadac na czacie.
Możesz wysłać do mnie e-maila szczepan306@wp.pl
rycerz
graphgraph

nie wiem czy moj mail dotarl bo mam drobne problemy z przegladarka tak czy inaczej bede na Astrolabium okolo godziny 22.30 w tym na czacie
pozdrawiam.
wagobyk
graphgraph

Do góryStrona: 12