Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Centrum Galaktyki
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: Centrum Galaktyki
#4722
Centrum Galaktyki 17 lat(a), 3 mies. temu  
Witam, poszukuję wiadomosci na temat Centrum Galaktyki. Czy ktoś z Państa ma osobiste doświadczenie z ośrodkiem mocy sytuowanym astrologicznie (1996 r) w 28° Strzelca? [Przy okazji, niebawem bedziemy świadkami przejścia Plutona przez ten odcinek Zodiaku].
rzanna
Posty: 42
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4723
Re: Centrum Galaktyki 17 lat(a), 3 mies. temu  
dobre pytanie!
u mnie jednak działanie tegoż centrum jest niestety zaburzone przez to,że mam 2 stopnie przed nim koniunkcje Neptuna i Lilith.I chciałbym by jakiekolwiek tranyzty omijały te miejsca.
pozdrawiam.
wagobyk
Posty: 9
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4724
Re: Centrum Galaktyki 17 lat(a), 3 mies. temu  
wagobyk napisał:
dobre pytanie!
u mnie jednak działanie tegoż centrum jest niestety zaburzone przez to,że mam 2 stopnie przed nim koniunkcje Neptuna i Lilith.I chciałbym by jakiekolwiek tranyzty omijały te miejsca.
pozdrawiam.

Proszę podać dokładną datę urodzenia, miasto i o której godzinie. Właśnie szukam tych ludzi, którzy mają koniunkcję między Neptunem a Lilith, a umiejscowione w domach na razie nie jest istotne. czyli potem. Według mnie to "ofiara", tylko nie wiem jaka to jest gwiazda.
Eremita
rycerz
Posty: 3
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4725
Re: Centrum Galaktyki 17 lat(a), 3 mies. temu  
Rycerz,dziekuje za odpowiedz:)
nie moge podawac publicznie swoich danych,moge to zrobic ale tylko na czacie:)
koniunkcja Neptuna i Lilith w Strzelcu przynajmniej u mnie powoduje silna awersje do jakichkolwiek metod relaksacyjnych,zen czy dziwacznych osobistych systemow filozoficznych-bo jesli bedzie inaczej,to taka osoba moze tego gorzko pozalowac.
pozdrawiam.
wagobyk
Posty: 9
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4726
Re: Centrum Galaktyki 17 lat(a), 3 mies. temu  
No dobrze, mnie chodziło o pociągnięcie wątku CG. Ale skoro pytasz o Neptuna i Lilith, to owszem, ja tez mam koniunkcję bardzo ścisła pomiedzy nimi i tez w Strzelcu, może nie tak blisko GC, danych nie udostępniam. :)))
rzanna
Posty: 42
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4727
Re: Centrum Galaktyki 17 lat(a), 3 mies. temu  
Hej, Wagobyk, a możesz zdradzić wiecej szczegółów... hm.. czy na przykład jakieś dodatkowe aspekty w związku z tym Neptunem? W jaki sposób z pewnością twierdzisz, ze to Neptun tak działa? Może cały horoskop tak działa? Skąd wiadomo, ze to Neptun? Znaczy, ze działanie Neptuna w koniunkcji z CG można sprowadzić do rzeczonej awersji, awersji do konkretnie czego, do technik i metod prowadzących do rozwoju duchowego? Może uważasz je za pseudotechniki? Skąd ta awersja się bierze u Ciebie? A moze oznacza brak zaufania do metod i brak koncentracji na jakiejkolwiek z nich?
Wiesz coś więcej na temat CG, jak ono samo astrologicznie działa? Teoretycznie, jak można byłoby to tłumaczyć tę koniunkcję? Ująść w jakieś określenia konkretne... I co to znaczy "zaburzone" w twoim pojeciu?

Myślę, ze CG to dość trudny temat i nie należy go traktować powierzchownie. Byłoby fajnie podjąć wątek, bardzo mnie on interesuje. Mam tam blisko Słońce i jak każdy porządny Strzelec mam na uwadze prawo, filozofię, religię i prawdę, z tym, że własnie w bardzo uniwersalnym znaczeniu. Myślę, że wiele z tego zawdzięczam bliskości CG. A do czego jeszcze CG jest zdolne tego własnie chciałabym się dowiedzieć.

pozdrawiam
rzanna

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4728
Re: Centrum Galaktyki 17 lat(a), 3 mies. temu  
sam wątek CG jest bardzo ciekawy:)
ja tam mam prawdopodobnie swoje Imum Coeli,no ale przed nim Neptuna i Lilith:)
wybaczcie,nie bede i nie zamierzam sie wiecej wypowiadac na temat Lilith na Neptunie....
tym bardziej po tranzycie Plutona przez te koniunkcje:)
pozdrawiam i Wszystkiego Najlepszego.
Wagobyk.
wagobyk
Posty: 9
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12