Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

księżyca kwestia
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: księżyca kwestia
Re: księżyca kwestia 14 lat(a), 2 mies. temu  
Moja przyjaciółka ma słońce w koziorożcu i jest ono w ścisłej koniunkcji z moim księżycem.
Zawsze się zastanawiałam co nas tak obie ciagnie ku sobie, a astrologia to tłumaczy.
Jej księżyc jest w wadze wkoniunkcji z plutonem a mój i pada na mój 11 dom.

Kolejna znajoma posiada księżyc w koziorożcu i mimo iż jest on oddalony o dobrych
kilkanascie stopni od mojego to bardzo dobrze się rozumiemy.
Zauważyłam taką korelację iż osoby ze słońcem czy księżycem w koziorożcu są mi bliskie i w mig się z nimi rozumiem.
astrei
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: księżyca kwestia 14 lat(a), 2 mies. temu  
"Człowiek zachowuje się odpowiednio do położenia swego Księżyca, lecz źródło jego działalności związane jest ze Słońcem. Księżyc więc jest jak ubranie, osłona zewnętrzna. Stąd jednym z wniosków jest to, że Księżyc nie posiada własnych emocji. Tu wchodzę w strefę kontrowersji, ponieważ czytaliście zapewne, że Księżyc kieruje emocjami. Zdaniem współczesnych astropsychologów, nie tylko moim, Księżyc jest tylko przewodnikiem emocji. Księżyc odbija (odzwierciedla) emocje innych planet"
Michał Liwin

Wydaje mi się że to jest wyrwane zdanie z kontekstu. To bardziej mi pasuje do tranzytowego Księżyca i sądzę że to Michał Liwin miał na mysli :). Księżyc tranzytowy nasiąka i chłonie energie planet które tranzytuje by w czasie Nowiu wejść pod pryśnic Słońca i z nagromadzonej energii się oczyścić. Ale moim zdaniem Księżyc urodzeniowy jest jak najbardziej nasiąknięty emocjonalnie energią znaku w którym jest umiejscowiony a także energiami planet które wessał jak gąbka dochodząc do Nowiu. To moje osobiste przemyślenia odnośnie Księżyca nie zaczerpnięte z żadnego żródła i mogę się mylić
Pozdrawiam potrek
potrek
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Do góryStrona: 12