Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Świetny portal i forum (+ jedna propozycja: Prywatne Wiadomości)
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1...56789101112
TEMAT: Świetny portal i forum (+ jedna propozycja: Prywatne Wiadomości)
*
Re: Świetny portal i forum (+ jedna propozycja: Prywatne Wiadomości) 9 lat(a), 1 Miesiąc temu  
chat_astrolabium przypominam ;>
michael
Admin
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna kwinkunks23 Kwinkunks Blog Miejsce: Gdańsk Urodziny: 10/10
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
s1.polchat.pl/chat.php?_room=chat_astrolabium
"Jedyna wolność to zwycięstwo nad samym sobą."
Fiodor Dostojewski
"Wniosek to punkt w którym nie masz już siły dalej myśleć."
Eddie Murphy

Re: Świetny portal i forum (+ jedna propozycja: Prywatne Wiadomości) 9 lat(a), 1 Miesiąc temu  
chat_astrolabium przypominam ;>

Spoko :)

Może z czasem wykasujemy ten temat, a gdzie indziej popiszę sobie o pijaństwie i rewolucji :)

P.S

Bo taki mam pomysł na tą rozmowę, na wykasowanie tematu musiałaby też się zgodzić reszta piszących tu osób- chyba , że takie dyskusje zdarzały się już kiedyś i jest ok. :)

Nie podważam jakiejkolwiek swojej wypowiedzi , mam natomiast zastrzeżenia merytoryczne :)
lula322
:)
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2010/07/27 22:03 Przez lula322.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Przypomniałem adres, żeby łatwiej wejść było. Nie miałem zamiaru ucinać dygresji.
michael
Admin
graphgraph
Płeć: Mężczyzna kwinkunks23 Kwinkunks Blog Miejsce: Gdańsk Urodziny: 10/10
s1.polchat.pl/chat.php?_room=chat_astrolabium
"Jedyna wolność to zwycięstwo nad samym sobą."
Fiodor Dostojewski
"Wniosek to punkt w którym nie masz już siły dalej myśleć."
Eddie Murphy

lula322 napisała:
P.S

Bo taki mam pomysł na tą rozmowę, na wykasowanie tematu musiałaby też się zgodzić reszta piszących tu osób- chyba , że takie dyskusje zdarzały się już kiedyś i jest ok. :)

Weto!
Dlaczego chcesz kasować mój temat? Tak się naprodukowałem. :<
Chcesz, żebym zaczął podejrzewać, iż złą kobietą jesteś? ;)
Mytoin
graphgraph

To tylko taki luźny pomysł, ( z wykasowaniem tej rozmowy) bałam się, że zostanę źle odebrana.

Dla mnie ona może być.

Wiem jednak, że panTo to szalenie zasadniczy facet i podejrzewam, że czytając ta rozmowę ( występują w niej śladowe ilości astrologii :) zaciska szczęki - chcę tego uniknąć.

Faktycznie pisujmy na chacie.

Tylko, że zaczynam dostrzegać potworne ilości odłożonej na bok pracy - a to nie jest sprzyjający rozmowom czynnik

Pozdrawiam :)
lula322
:)
graphgraph

Właśnie, po co kasować temat? Wiem, że na niektórych forach robienie offtopików jest niemal przestępstwem ;), ale zdawało mi się, że tutaj podejście do tego jest znacznie bardziej swobodne. Ja osobiście wolę wątki, które "żyją", a nie są ściśle podporządkowane tematowi i schematowi "pytanie-odpowiedź".
stargazer
Admin
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2010/07/28 11:44 Przez stargazer.

Ja również jestem zwolennikiem forów, w których nie ma restrykcyjnych zasad dotyczących offtopiców. ;) Tym bardziej, że te forum, to nie "techniczne" forum komputerowe, czy temuż podobne (chociaż i takich różnie to bywa). :)
Co innego z ostrym postępowaniem, wobec trolli, osób, które flame'ują, obrażają, etc - tutaj już uważam, iż zasady powinny być surowe.
Mytoin
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2010/07/28 12:40 Przez Mytoin.

Do góryStrona: 1...56789101112