Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Świetny portal i forum (+ jedna propozycja: Prywatne Wiadomości)
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12345678...12
TEMAT: Świetny portal i forum (+ jedna propozycja: Prywatne Wiadomości)
*
#8089
Świetny portal i forum (+ jedna propozycja: Prywatne Wiadomości) 13 lat(a), 8 mies. temu  
Witam.

Chciałbym pogratulować PanTo stworzenia świetnego portalu i forum astrologicznego.
Chociaż jeśli chodzi o forum właśnie, to brakuje mi jednego ważnego modułu, a mianowicie brakuje opcji wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości do/od innych użytkowników forum. Myślę, że możliwość wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości byłaby bardzo przydatna. :)

Pozdrawiam serdecznie.
Mytoin
Posty: 38
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2010/07/21 11:11 Przez Mytoin.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8090
Re: Świetny portal i forum (+ jedna propozycja: Prywatne Wiadomości) 13 lat(a), 8 mies. temu  
Chociaż jeśli chodzi o forum właśnie, to brakuje mi jednego ważnego modułu, a mianowicie brakuje opcji wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości do/od innych użytkowników forum. Myślę, że możliwość wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości byłaby bardzo przydatna. :)


Kiedyś taka opcja była , ale to było z pięć lat temu- też mi tego brakuje ( i już o tym , tu pisałam ) toż bym se nagadała wtedy :)

Pozdrawiam :)
lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8093
Re: Świetny portal i forum (+ jedna propozycja: Prywatne Wiadomości) 13 lat(a), 8 mies. temu  
Kiedyś taka opcja była , ale to było z pięć lat temu- też mi tego brakuje ( i już o tym , tu pisałam ) toż bym se nagadała wtedy :)

Pamiętam te forum 5 lat temu - inny layout i bodajże również skrypt. ;) Przydałoby się to wprowadzić, to mógłbym np. do Ciebie napisać lulo. ;)

Pozdrawiam również. ;)
Mytoin
Posty: 38
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8095
Re: Świetny portal i forum (+ jedna propozycja: Prywatne Wiadomości) 13 lat(a), 8 mies. temu  
Pamiętam te forum 5 lat temu - inny layout i bodajże również skrypt. ;) Przydałoby się to wprowadzić, to mógłbym np. do Ciebie napisać lulo. ;)


Wow!:)

Napiszmy jakąś petycję do panTo czy coś :)


alb o zbierajmy podpisy:)
lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8109
Re: Świetny portal i forum (+ jedna propozycja: Prywatne Wiadomości) 13 lat(a), 8 mies. temu  
Wow!:)
:))

Napiszmy jakąś petycję do panTo czy coś :)
UWAGA UWAGA - oto wszem i wobec ogłoszam, iż zaczynam tym postem oficjalną petycję o uruchomienie modułu prywatnych wiadomości! :)

Dotychczasowe podpisy:
Mytoin
lula322

Zapraszamy dalsze osoby do składania podpisów. :)
Mytoin
Posty: 38
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8112
Re: Świetny portal i forum (+ jedna propozycja: Prywatne Wiadomości) 13 lat(a), 8 mies. temu  
PS: Można by również postawić forum na innym skrypcie, takim jak np. phpBB. Umożliwiłoby to bardziej zaawansowane opcje dotyczące forum. Między innymi PW właśnie
Mytoin
Posty: 38
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#8114
Re: Świetny portal i forum (+ jedna propozycja: Prywatne Wiadomości) 13 lat(a), 8 mies. temu  
UWAGA UWAGA - oto wszem i wobec ogłoszam, iż zaczynam tym postem oficjalną petycję o uruchomienie modułu prywatnych wiadomości! :)


:)


A jak się to uda nam przemycić to pójdźmy za ciosem i optujmy np. żeby na hasło : Astrolabium dostawać wódkę w pubach :)


P.S


Chyba kiedyś też był chat dla użytkowników Astrolabium ( coś takiego krąży mi w głowie )można było rozmawiać na bieżąco
lula322
:)
Posty: 1043
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12345678...12