Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Węzły Księżycowe
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12345678
TEMAT: Węzły Księżycowe
*
Re: Węzły Księżycowe 11 lat(a), 2 mies. temu  
jelon napisał:
lula322 napisał:

jeśli ktoś mnie zapyta: wolałabyś Tybet czy namalować niezwykły obraz

to w ogóle bym się nie zastanawiała

I co byś wybrała??:P

ja bym wybrała obrazek ale tylko dlatego że nie wymyslono jeszcze teleportacji :D ... jak wymyślą to być może wybiore podróże ...

u mnie z tymi podróżami dziwna rzecz ... będąc nastolatką zwiedziłam trochę ... więcej niż przecietny nastolatek w owym czasie ... i w pewnym momencie jakby to się ucieło ... dostałam awersji do podróżowania .... stąd tez moje watpliwości który system domów działa: Placidusa czy Krusińskiego ... wg pierwszego mam stellum w 8 domu ... wg drugiego mam stellum w IX domu ... niezaleznie od domów owe stellum (Jowisz, Neptun, Wenus) w Strzelcu plus Mars w Skorpionie które też łapie się na ten sam dom
lucy
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Jestem ciekawa, jak przebywacie tu na forum, co robicie dodatkowo ?

Jeśli buszujecie w necie , to gdzie?
lula322
:)
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

jelon napisał:
A mój siedzi w 12 i marzą mi się podróże.

astralne :)
michael
Admin
graphgraph
Płeć: Mężczyzna kwinkunks23 Kwinkunks Blog Miejsce: Gdańsk Urodziny: 10/10
s1.polchat.pl/chat.php?_room=chat_astrolabium
"Jedyna wolność to zwycięstwo nad samym sobą."
Fiodor Dostojewski
"Wniosek to punkt w którym nie masz już siły dalej myśleć."
Eddie Murphy

Zdarzają się :)
jelon
graphgraph
jelongdynia
Hane personam induisti: agenda est.

lucy napisał:

u mnie z tymi podróżami dziwna rzecz ... będąc nastolatką zwiedziłam trochę ... więcej niż przecietny nastolatek w owym czasie ... i w pewnym momencie jakby to się ucieło ... dostałam awersji do podróżowania .... stąd tez moje watpliwości który system domów działa: Placidusa czy Krusińskiego ... wg pierwszego mam stellum w 8 domu ... wg drugiego mam stellum w IX domu ... niezaleznie od domów owe stellum (Jowisz, Neptun, Wenus) w Strzelcu plus Mars w Skorpionie które też łapie się na ten sam dom

Wiesz ze mną jest tak że urodziłem się z asc w stopniu domu strzelca a mieszkając tu mam pod koniec skorpiona. W swoim rodzinnym mieście nigdy mnie w domu nie było wszędzie pełno znajomych. A tu jest odwrotnie. Jakoś tak nie wiem czy to zmiana miejsca czy inne czynniki.
jelon
graphgraph
jelongdynia
Ostatnio zmieniany: 2011/04/23 22:47 Przez jelon.
Hane personam induisti: agenda est.

ciekawe ... czy to jest tak że inne czynniki działają na ASC czy ASC podziałał na inne czynniki
lucy
graphgraph

popatrzyłam sobie na ten mój relokowany horoskop na Paryż ... własciwie nie ma się nad czym zastanwiać :D ... horoskop miód-malina ... planety ładnie powychodziły z kontowersyjnych domów ... osie już nie w kwadraturze a w sekstylach i trygonie ... chyba musze zacząć myslec o realizacji marzeńia dzieciństwa ;)
lucy
graphgraph

Do góryStrona: 12345678