Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
Komentujemy tu bieżące wydarzenia w świetle aktualnych konfiguracji planetarnych. Omawiamy również horoskopy państw.
W dółStrona: 12
TEMAT: Otwarcie l
Re: Otwarcie l 7 lat(a), 7 mies. temu  
Impreza była zamknięta :) tzn tylko dla zaproszonych gości. Wszyscy się dobrze bawili. Nawet ja :)
Pomarańczowy to kolor na ...? Jedyny oprócz czerni, brązów i szarego.

Dzisiaj było otwarcie dla klientów.
Bona
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Otwarcie l 7 lat(a), 7 mies. temu  
Chodzi o knajpę, która od chyba 15 stycznia była w totalnym remoncie.
Właściciele (nie jestem pewna czy właściciele) postanowili zmienić klientów z ludzi, którzy pili piwo i oglądali mecze, na ludzi hm nazwali to z wyższej półki. Po to zmiana wystroju lokalu, na którą wzieli kredyt. Zmieniła się również nazwa lokalu. Pierwsze otwarcie było tak jak wspomniałam dla zaproszonych gości. Podawane były mini potrawy z menu (napisy w kolorze pomarańczowym tak samo jak na serwetkach) i napoje (oprócz piwa coś, czego nazwy nie pamiętam, ale głównie był to kolor pomarańczowy :) ) Cała reszta kolorów czysto saturnowa.
Bona
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Otwarcie l 5 lat(a), 7 mies. temu  
Jakiś czas temu lokal zmienił właścicieli i nazwę.
Bona
graphgraph

Do góryStrona: 12