Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
Komentujemy tu bieżące wydarzenia w świetle aktualnych konfiguracji planetarnych. Omawiamy również horoskopy państw.
W dółStrona: 12
TEMAT: Otwarcie l
Otwarcie l 7 lat(a), 7 mies. temu  
Wróciłam z imprezy otwarcia ha nie powiem dzisiaj czego.
Zobaczymy czy się ktoś domyśli.
Bona
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Otwarcie l 7 lat(a), 7 mies. temu  
Coś związanego z urodą, pielęgnacją? SPA, salon kosmetyczny, sklep odzieżowy/z kosmetykami..?
Lisiecka
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Ja bym stawiała na kombinację zdrowia i urody - może właśnie SPA lub coś związanego z dietetyką, ewentualnie sklep ze zdrową żywnością i/lub ekologicznymi kosmetykami.
stargazer
Admin
graphgraph

Stargazer,
jesteś bliżej, choć nie jest to to.
Saturn w 1d w Wadze świetnie symbolizuje to jak wygląda miejsce.
Najbardziej odpowiada mi Wenus, ale słowo się napisało :)
Skąd Wasze skojarzenia?
Bona
graphgraph

Ja opierałam się tylko na asc i jego władcy Wenus również we władaniu. Waga znak elegancji, urody i jej władczyni w Byku, też ścisle związanym z urodą, dbałością i ciało fizyczne,modą ale też jak napisano wyżej z naturą i ekologią.
Lisiecka
graphgraph

Bona napisał:
Skąd Wasze skojarzenia?

Z jednej strony Asc w Wadze, Wenus w Byku, a z drugiej - Księżyc w Pannie i Słońce w VI domu. Ryby w VI domu kojarzą mi się z troską o planetę, współczuciem dla zwierząt itp.
stargazer
Admin
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2012/03/09 14:32 Przez stargazer.

Witam,

Ta pelnia w Pannie byla niezwykla - ogromny, pomaranczowy Ksiezyc tak blisko horyzontu... zaluje, ze nie mialam pod reka dobrego aparatu :-( Czy komus udalo sie zrobic fotke Ksiezycowi :-) ?

Mimo, ze Wenus mocna w Byku, Ksiezyc w w swojej troistosci, podstawowe sygnifikatory horoskopu otwarcia sa w niekorzystnych domach: wladca Asc: Wenus w VIII, Slonce w VI, Ksiezyc w XII. Slonce w Rybach i w VI kojarzy mi sie z uzdrawianiem, z leczeniem sfery ducha, Ksiezyc w Pannie w XII bedacy wladca X domu z wierzcholkiem w Raku - rodzina, kobieta, matka - jej izolacja, uzaleznienie, naduzycia wobec niej. Tyle, ze te skojarzenia nie ida mi jakos w parze ze sformuowaniem zdarzenia jako "impreza"...

Pokrewne skojarzenia - ciagle dotyczace kobiet : moda na szczuplosc - konsekwencje restrycji dietetycznych w aspekcie bulimii i anoreksji.
Pani Świstak
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2012/03/09 16:43 Przez Pani Świstak.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"

Do góryStrona: 12