Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Horarny - zaproszenie na rozmowę
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1234
TEMAT: Horarny - zaproszenie na rozmowę
Re: Horarny - zaproszenie na rozmowę 8 lat(a), 7 mies. temu  
Pani Świstak napisał:
Kwadratura Merkurego z Ksiezycem miala miejsce 18 stopni temu i w poprzedzajacym obecny znak: Pannie.

W drugim horoskopie gdzie pytanie brzmi"Czy dostane prace " znaczenie ma separacyjny sekstyl księzyca do merkurego.(merkury w strzelcu,księzyc w wadze)
jagna108
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Horarny - zaproszenie na rozmowę 8 lat(a), 7 mies. temu  
moim zdaniem trzeba patrzec na pierwsze pytanie i pierwszy horoskop, bo tak kontynujac moglibysmy zadawac roznie sformulowane pytania w nieskonczonosc...
Pani Świstak
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/11/23 15:32 Przez Pani Świstak.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"

Re: Horarny - zaproszenie na rozmowę 8 lat(a), 6 mies. temu  
Zgodnie z obietnicą odpisuję. Zaproszenia na rozmowę niestety nie otrzymałam.
Zastanawiam się teraz, co w tytułowym horoskopie daje odpowiedz negatywną.
Brak aspektu Księżyca (władcy domu 3 a więc sygnifikatora rozmowy) do Wenus (mój sygnifikator)? Naturalny władca rozmowy Merkury w upadku (ale w koniunkcji z Wenus)?
Łudziłam się, że ładnie położony Saturn (władca domu 10) w aspekcie do mojej Wenus oraz pod jej władaniem sugeruje odpowiedz pozytywną :(. Myślałam również, że brak aspektu Księżyca do wyżej wymienionych planet może być zrekompensowany przez fakt, iż egzaltuje on Saturna i że będąc bardzo szybko poruszającą się ''planetą'' jest na przedprożu utworzenia aspektu z Wenus i Saturnem. No trudno...

Pozdrawiam
Lisiecka
graphgraph

Jesli się nie wie w którym domu nalezy umiescic drugą stronę lub osobę w danej sprawie,to nalezy ją umiescic w 7 domu.-ta informacia powtarza sie w wielu ksiązkach.
Moze to zaproszenie powinno byc zwiazane z 7 domem.
jagna108
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/12/31 17:57 Przez jagna108.

Myślę, że nalezy brać pod uwagę władcę domu 10 jako pracę, o którą się staram, domu 3, Merkurego - naturalnego władcę rozmów. Osoba , która będzie mnie zatrudniać to dom 7...
Zarówno ja jak i pomagający mi w tej interpretacji forumowicze przychylaliśmy się do odpowiedzi na tak..Niestety wyszło na nie i zastanawiam się, dlaczego.
Lisiecka
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2012/01/01 14:42 Przez Lisiecka.

Jezeli wezmiemy dom 3 od 10-czyli 12-(jowisz) to odpowiedz bedzie nie i tak samo jesli zaproszenie miało by wychodzic z 7(mars) tez byłaby nie.Nie ma połaczenia z władca domu 1.
jagna108
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2012/01/01 15:45 Przez jagna108.

Prawda. W takim razie zle dobrałam sygnifikatory. Konsultowałam się też na innym forum i tam również doradzono mi wzięcie pod uwagę władców domu 10, 3 i Merkurego bez władcy 11 jako 3 od 10 dlatego nie brałam tego nieszczęsnego Jowisza w ogóle pod uwagę. No ale jak widać to jednak powinien być dom 3 od 10.

Pozdrawiam.
Lisiecka
graphgraph

Do góryStrona: 1234