Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Horarny - zaproszenie na rozmowę
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1234
TEMAT: Horarny - zaproszenie na rozmowę
Horarny - zaproszenie na rozmowę 8 lat(a), 7 mies. temu  
Witajcie !

Wysłałam swoje CV w pewne miejsce. Odpowiedz była niejednoznaczna - nie wchodząc w szczegóły obiecano mi zaproszenie w pózniejszym terminie. Zastanawiam się, czy w ogóle traktować taką odpowiedz pracodawcy na serio, czy też odpuścić sobie tę posadę.
Jako że bardzo mi zależy na tym konkretnym miejscu, zadałam pytanie : '' Czy do końca roku dostanę zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną ? ''

Ja - Wenus w Strzelcu, w domu 8, więc niezbyt silne położenie. Fakt faktem, wiara w siebie nie jest moją główną cechą.

Praca - Saturn w Wadze, w egzaltacji (praca jest niezła albo taka mi się wydaje), dom 6 (co odzwierciedla charakter pracy tak na marginesie, zresztą sam Saturn też to czyni :) ), egzaltowany i na dodatek pod moim władaniem. Mój Księżyc egzaltuje Saturna.

Pierwsze wnioski - tak bardzo mi na tej pracy zależy (traktuję ją jak wybawienie od obecnego życia ), praca zdaje się mnie '' lubić'' - przynajmniej tak z recepcji wynika :).

Aspekty - separacyjny (czy to ma w tym pytaniu jakieś znaczenie) sekstyl Saturna - pracy do mnie -Wenus. Nie widzę zakazu czy frustracji no ale ich mogę nie widzieć. ;)

Nie wiem jaka jest odpowiedz na moje pytanie - uważam, że raczej tak (tj. tak, dostanę zaproszenie) ale ciężko mi się ustosunkować do terminu nadejścia tego zaproszenia.

Bardzo proszę o korektę, rady, uwagi

Pozdrawiam was wszystkich.
Plik załącznika:
Nazwa pliku: horarny_rozmowa.gif
Wielkość pliku: 113640
Lisiecka
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/11/21 15:46 Przez Lisiecka.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Horarny - zaproszenie na rozmowę 8 lat(a), 7 mies. temu  
Witam
Mi sie wydaje ze cos tu nie tak z sygnifikatorami jest-gdyby pytanie brzmialo"czy dostane ta prace" to mogloby byc tak jak napisalas-ale pytanie dotyczy rozmowy kwalifikacyjnej wiec nie wiem czy nie 3 dom jako dom komunikacji albo 3 od 10 bo rozmowa dotyczaca pracy-jesli 3 to wladca jest ksiezyc w Wadze ktory zbliza sie do aspektu zarowno z Wenus jak i Saturnem, czyli odpowiedz bylaby pozytywna
Magnolia
graphgraph
Urodziny: 03/01
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Mysle,ze powinen byc to dom 10 poniewaz zaproszenie ma pochodzic z miesjsca gdzie moze ono w przyszłosci zostac miejscem pracy pytajacego.

Jesli by dokładnie interpretowac to praca jest faktycznie wartosciowa poniewaz saturn jest na Spice-(bardzo dobroczynna gwiazda).Pytajacy dobrze o tym wie bo księzyc(współwładca pytajacego) egzaltuje saturna będąc w wadze.Natomiast wenus jest w termie i dekanacie saturna.Saturn tez jest bardzo przychylny wenus bo jest w wadze.

Aspekt jest(sekstyl aplikacyjny,brak innych przeszkód),teraz czekac co do konca roku napisze Lisiecka czy faktycznie dostanie to zaproszenie.
jagna108
graphgraph

Dziękuję wam za pomoc. Jak tylko coś będę wiedzie od razu napiszę. Pozdrawiam serdecznie.
Lisiecka
graphgraph

Tak się jeszcze zastanawiam nad tym, co napisała Magnolia. Może faktycznie to jest 3 dom od 10 - zaproszenie, które ''wychodzi'' z pracy. Jeżeli tak, to władcą zaproszenia jest Jowisz w retro co mi się nie podoba..( w optymistycznej wersji może oznaczać ponowny kontakt, ''powrót'' do mnie) ale pod władaniem mojej Wenus i w znaku egzaltacji Księżyca, tak więc recepcje są bardzo dobre. Aspekt pomiędzy Wenus a Jowiszem - trygon aplikacyjny, przeszkód chyba brak. Saturn jako sygnifikator pracy i tak swojego znaczenia w tym pytaniu nie traci. Jeżeli interpretować horoskop zgodnie z tym, co zaproponowała Magnolia, to wychodziłoby na to, że dostanę zarówno zaproszenie jak i pracę. Co o tym myślicie?
Lisiecka
graphgraph

Ten horoskop jest postawiony na pytanie konkretnie o zaproszenie na rozmowe kwakifikacyjną i trzeba trzymac się sedna.
Jesli chc sie pytac o prace najlepiej zadac nowe i konkretne pytanie.

Jowisz z wenus nie bedzie a w trygonie bo aspekt po opuszczeniu znaku przez planete(w tym wypadku wenus) jest bez znaczenia.
jagna108
graphgraph

Faktycznie nie zauważyłam. W takim razie z zaproszenia nici :P.
Lisiecka
graphgraph

Do góryStrona: 1234