Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 1...7891011121314
TEMAT: progresje
*
Re: progresje 8 lat(a), 7 mies. temu  
Sprawdziłam u siebie Punkt Fortuny i w biegu wstecznym nie działa. Natomiast gdy przemieściłam go o równoważną ilość stopni do przodu, to działa.

Punkt Fortuny staje w koniunkcji z Jowiszem, władcą mojego 7 domu, w dniu naszych oficjalnych zaręczyn. Poza tym Jowisz jest w 3 domu, krótkich podróży, więc jest też zapowiedzią wyjazdu związanego z mężem – co prawda nastąpiło to rok później ale wiedziałam j o tym wcześniej.

Poza tym gdy Punkt Fortuny stanął na moim Asc, to zmieniłam kierunek studiów na ten właściwy, na którym znalazłam spełnienie, i który naznaczył mnie cechami właściwymi dla charakterystyki znaku, w którym mam Asc ( w znaku Asc mam również władcę 9 domu). Oczywiście po przesunięciu Punktu Fortuny do przodu.
neptis
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: duplikata natalnego w relokacji 8 lat(a), 7 mies. temu  
lucy napisała:
wracając do pierwotnego tematu tego wątku

lucy napisała:
Hejka ... zerkałam dziś w koleżanki progresje ... w pewnym momencie uwage moją zwrócił układ progresji który wyglądał dokładnie jak mój horoskop urodzinowy ... po chwili zastanowienia dotarło do mnie że to logiczne ... różnica pomiędzy nami jest 43 dni i dokłąnie w wieku 43 lat jej horoskop progresywny wyglada jak mój urodzeniowy

moje pytanie do Was:
jak to może byc odbierane w relacjach międzyludzkich? ... czy taka osoba np bedzie wstanie "wejść w moją skórę" jakby to była jej własna? ...

bardzo jestem ciekawa Waszych spostrzeżeń

lucy napisała:
spotkałam niedawno swoją sympatię z lat szkolnych, totalnie o nim zapomniałam ... w wieku 15 lat mieliśmy incydent zwany potocznie "chodzeniem" ... mimo iż on bardzo mi się podoba (nadal! wygląda rewelacyjnie) totalnie nic więcej się nie dzieje ... zerknęłam w porównawczy (koniunkcja jego Wenus i mojego Marsa :D) ... on jest starszy ode mnie o 15 dni ... sprawdziałm "chodziliśmy ze sobą" właśnie ok 15 rż. ... pamiętam że to było dziwne uczucie :D jakbym "chodziła" z własnym bratem bliżniakiem ... totalnie nie było żadnej "chemii" za to takie poczucie "spokoju" akceptacji obustronnej ... własciwie nawet nie pamiętam jak sie rozstaliśmy ale ilekroć się spotykamy przypadkiem to wymieniamy bardzo serdeczne uściski ... to ciekawe czy to przypadek że wtedy własnie jego progresje robiły koniunkcje do mojego natawnika ...hm ...

Kuku Lucy :-)
Na poczatku tego watku mowa byla o duplikacji horoskopu natalnego w progresjach, a ja wlasnie doswiadczam takiej duplikacji, ale w relokacji :-p Zmieniajac miejsce zamieszkania zdublowalam natalny mojej znajomej (z wylaczeniem Ksiezyca), z ktora przez wiele lat nie mialam kontaktu, a tu dostaje maila, o dosc rozpaczliwej tresci wolajacy o pomoc… Teraz sobie dyskutujemy jak za dawnych lat, po szybkim przewinieciu tych, ktore uplynely od naszego ostatniego spotkania :-) Czyzby przypadek ? Tez sie zastanawiam...
Pani Świstak
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2010/11/03 15:27 Przez Pani Świstak.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"

a Księzyce łaczą się aspektem jakimś?
lucy
graphgraph

nie, miedzy Ksiezycami nie ma zadnego aspektu, ale jej Ksiezyc jest na naszych Asc - tzn na jej natalnym i na moim relokacyjnym.
Pani Świstak
graphgraph

a np jej progresywny Księżyc jakoś łączy się z Twoim Księzycem? progresywne - progresywne lub w dowolnej innej kombinacji?
lucy
graphgraph

Nie - sprawdzilam wszystkie kombinacje. Oprocz tego, ze jej Ksiezyc natalny jest na ascendentach : jej natalnym i moim relokacyjnym, jej Ksiezyc w progresjach zbliza sie do mojego Neptuna w I domu progresywnym (7° od Asc), a moj Ksiezyc natalny jest w jej I domu progresywnym w koniunkcji z jej progresywnym Sloncem (ale juz tylko 4° wej) oraz ze moja urodzeniowa Wenus jest w dokladnej koniunkcji z jej Asc progresywnym, na ktorym ma Merkurego.
Pani Świstak
graphgraph

ciekawe czy znajomosc utrzyma się w kontakcie dłużej czy rozmyje się wraz z minięciem progresji ...

pozdrawiam Lucy
lucy
graphgraph

Do góryStrona: 1...7891011121314