Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 123456
TEMAT: Stellum w 5 domu
Re: Stellum w 5 domu 7 lat(a), 10 mies. temu  
Dziękuje Jelon za odpowiedź

Eh, ostatnio jestem jakaś nierozgarnięta- może jest to powodem tranzytu Neptuna do mojego Merkurego(kwadratura).. Rzeczywiście rysunek przedni i jaki przejrzysty;)Wszystko widać w nim jak na dłoni:D

Spróbuje jeszcze raz, choć nie ukrywam że jest to proces dla mnie trudny i zawiły..:)

oto link, mam nadzieje że tym razem nie odmówi posłuszeństwa:
www.mojalbum.com.pl/GroteFoto-FTRHZHV7.jpg

Przedziwny jest fakt, że byłam pewna że wcześniej też umieszczam link hihi - niesubordynacja mojej myszki-- kopiuj wklej w cały świat:)

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi
emiliawaw
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/11/02 21:42 Przez emiliawaw.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Jakbym się powtórzył to sorki ale wole pisać niż czytać :)

Pisałaś coś o dziecku i o tym że się o nie boisz. Moim zdaniem to saturn tranzytujący piaty dom może to robić. W sensie że dziecko jest teraz dla Ciebie najważniejsze, bo saturn skłania do przyjżenia się jakiejś sferze życia. Jak zacznie wchodzić do szóstego domu plany zawodowe powinny zacząć się krystalizować. Saturn dochodzi też Ci do marsa urodzeniowego a to może mówić o spadku energii. Chociaż ja np lubie tranzyty saturna bo mnie one zwalniają, z uranem na asc szybko się żyje :)
To tak troche o tranzytach. Nad resztą pomyślę jutro.
jelon
graphgraph
jelongdynia
Ostatnio zmieniany: 2011/11/02 22:25 Przez jelon.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Hane personam induisti: agenda est.

Dziękuje Ci bardzo za odpowiedź. W takim razie to pewnie też ten tranzytujący Saturn trzyma mnie w domu-przy dziecku. Wole być na każde zawołanie-tak na wszelki wypadek gdyby córka mnie potrzebowała. Już nawet myśle żeby otworzyć jakąś działalność gosp. którą mogłabym wykonywać w domu:) Jednak obawiam się Plutona w 7 domu-jakby nie było to wszelkie formalne związki, a takim może być dla przedsiębiorcy "sielska relacja" z zusem czy skarbówką ;)
Zaraz za tym Marsem Saturn przetoczy się przez Plutona-czyli te nieuświadomione lęki obawy. Mam nadzieje, że mnie z nich uleczy..
Jakby nie było ten saturn nie jest źle aspektowany, napewno podbudowany rozemocjonowanym intelektem z lekką nutką romantyzmu. Ja tak patrze na niego:) Może i blokuje tę Wenus, Księżyc i Merkurego w natalnym, ale troche na zasadzie wymiany-traci troche ze swej surowości, choć co do koniunkcji z księżycem to zakrawa mi to troche o histerie..

Oh, nie chce odczuwać spadku energi. Już mi ręce opadają, a co będzie potem:/ Teraz mam wrażenie że jestem na huśtawce-w góre w dół- wierze trace wiare.

Moim problemem jest to że nie wiem, jaką droge obrać. Panicznie boje się porażki, odrzucenia, z drugiej strony bardzo chce być i patrzeć jak moje dziecko dorasta i brac czynny udział w tym dorastaniu-->to przeszkadza mi chyba spełniać się zawodowo.
Pozdrawiam serdecznie i życze spokojnej nocy
Emilia
p.s. na postawie własnych obserwacji, co sądzisz o systemach domów? który lepszy?Placidus zdaje się jest bardziej popularny.. i chyba wiarygodniejszy- w końcu to problematyczne stellum właśnie w 6 domu(po zmianie syst domów)przekłada się jakoś na moj brak życia zawodowego(toczy się tam walka emocji, realizmu, i czort wie jeszcze czego-póki co powoduje wyłącznie stagnacje)
emiliawaw
graphgraph

Witaj.

Tak sobie tak teraz mysle apropo tego marsa że może wkońcu saturn uspokoi jego rozhuśtanie wagowe.

Co do reszty pytania to się Tobie raczej nie dziwie że nie możesz znaleźć drogi, no bo cóż tyle jest fajnych dróg i wszystkimi by się poszło :) To daje pewnie słońce z uranem w strzelcu. Dodatkowo jowisz jest w recepcji z uranem, czyli podkręca jeszcze ciekawość świata. Recepcja jest uważana za slabą koniunkcje, moim zdaniem jest ona dosc istotna. Ja też mam mieszanke urana ze strzelcem i uważam że mam adhd bo tylko jedno zajęcie jest w stanie mnie usadzić w mejscu :D Co do kariery u Ciebie to na wszystko jest czas w życiu. Rzekłbym cierpliwości ale czy takie słowo wogóle jest w słowniku ;) Coś wspominałas o własnej działalności a to w Twoim przypadku było by dobre bo raczej nikogo nad sobą nie zniesiesz. Co do tego jaki on by mógł być to musze pomyśleć. Jutro powinienem mieć na to czas. O plutona się nie martw, jego tranzyty raczej trudno zauważyć jak nie jest powiązany z planetami osobistymi tak wynika z moich obserwacji. Gorszy jest ten neptun przy dsc. Neptun zawsze gdzieś mgłe wprowadza więc tam gdzie się pojawia tam trzeba troche uważać.

Co do domów to stosuje placidusa. Kidyś stosowałem kocha a później porfiriusza. Placidus mi najlepiej działa, z tym że ja nie lubie trzymać się zasad i jak mi planeta nie pasuje do jakiegoś domu to ją traktuje jako z innego domu i system domów mi w tym nie przeszkadza. Jeszcze jedno. Z moich obserwacji wynika że dużo osób nie zna swojej dokładnej godziny urodzenia. Każda minuta coś zmienia, więc i domy się zmieniają. Więc z pewnym dystansem do tego podchodze.

Co do Twojego saturna urodzeniowego moim zdaniem jego aspekty działają tu na plus bo Cię troche uziemiają jako że masz mało ziemii w horoskopie.

Nie martw się stellum to fajna rzecz. Ja swoje bardzo lubie ;)

Pozdrawiam
Jelonek

P.S. Jutro bardziej się rozpisze
jelon
graphgraph
jelongdynia

"Co do reszty pytania to się Tobie raczej nie dziwie że nie możesz znaleźć drogi, no bo cóż tyle jest fajnych dróg i wszystkimi by się poszło :)"

oj prawda:)

Też obawiam się tego Neptuna, boje się że moge tracić momentami umiejętność realnej oceny sytuacji..szczególnie że jest w 6 domu- a więc domu pracy..boje się złych decyzji, zbyt pochopnych..

"Nie martw się stellum to fajna rzecz. Ja swoje bardzo lubie ;)"

Licze że też kiedyś swoje polubie. Póki co czuje się przyblokowana, emocjonalnie rozchwiana. Mam 26 lat i nadal nie wiem co mam ze sobą począć. Czuje się w jakimś stopniu niespełniona..

Właśnie teraz Neptun tranzytuje mi 9 dom-dom studiów wyższych, i nie ukrywam że mam pewne wątpliwości czy oby dobry kierunek wybrałam..

Widzisz Jelon, sama nie wiem co bym chciała, wiem że chcialabym być szczęśliwa (co nie znaczy że teraz w ogóle nie jestem-mam swoje małe radości), tylko nie wiem jak to szczęście osiągnąć. Piszesz o cierpliowści-rzeczywiście jest to pojęcie mało mi zrozumiałe..Choć staram się pracować nad sobą..
Brakuje mi pracy, stałego zajęcia..Moje zainteresowania raczej nie są konwencjonalne..

Dziękuje Jelon za odpowiedź. Podbudowała mnie. Będę wdzięczna za Twoje wszelkie spostrzeżenia.

Pozdrawiam serdecznie
emiliawaw
graphgraph

Co rozumiesz pod pojęciem "szczęście"?:)

Jeszcze na chwile wórce do rodziny i dziecka... Bo ja tu o tranzytach a zapomniałem o Twoim asc. Dla asc raka ważna jest rodzina. Lubi się opiekować i dbać o rodzine i jest to naturalne. Lubi także zwierzęta. Jak do tego dodamy optymizm strzelca i akceptacje ludzi takimi jakikimi są którą daje połączenie urana ze słońcem to całkiem dobry koktajl wychodzi :)

Wiesz jowisz w 9 domu może mowić o więcej niż jednym fakultecie. Jak już pisałem masz recepcje jowisza i urana. To tak jakby jedna i druga planeta była i w strzelcu i w wodniku. Uran zawsze przynosi chęć zmian a jowisz lubi "dużo". Myśle że jak nie będziesz ulegać naciskom innych a będziesz dokonywała wyboru sama słuchając intuicji to wybory będą dobre. Gorzej jak będziesz próbowała coś komuś udowodnić. Tak sobie myśle że pewnie jeszcze pójdziesz na jakieś studia jak jowisz wejdzie Ci do pierwszego domu. Wtedy pewnie też zaczniesz kariere. Chwile jeszcze jest do tego czasu. Ale porównaniu do wieczności to tylko ułamek sekundy ;)

Może napiszesz o tych zainteresowaniach...

Kim chciałaś zostać jak dorośniesz kiedy byłas jeszcze dzieckiem??:)
jelon
graphgraph
jelongdynia

Witaj Jelon,
dziękuje za odpowiedź

Jak byłam dzieckiem, nastolatką marzyłam o projektowaniu ubioru. Niestety zostało mi to skutecznie z głowy wybite przez rodzine-tłumaczyli to niepraktycznościa zawodu projektanta-nazywając zresztą ich "dewiantami"..Bardzo to przezyłam-najbardziej właśnie to że nie byłam w stanie postawić na swoim i się poddałam.
W ogóle zrezygnowałam wtedy ze studiów-w ramach buntu. W końcu wybrałam-skończyłam studia zaoczne 3 letnie lic teraz robie drugie 5 letnie mgr również zaocznie. Choć nie wiem czy to ja wybrałam czy mój tata za mnie-studiuje to samo co on kilkanaście lat temu, tylko może na mniej prestiżowej uczelni..

Wcale nie jestem z tego zadowolona..Szukam tego "mojego szczęscia". A wybrana przeze mnie droga byłaby właśnie tym moim szczęściem.

Jak byłam dzieckiem chciałam tez pomagać starszym ludziom i dzieciom w Afryce..hehe.. jako dziecko modliłam się żeby nie było tam głodu.

Teraz jestem rozdarta..
W ogóle troche brzydzi mnie ten świat-jego niesprawiedliwośc i milczenie mas. Autoagresja skierowana tak naprawde w samych siebie a nie w drugiego człowieka.. Jestem idealistką.. Utopijną ..:/
emiliawaw
graphgraph

Do góryStrona: 123456