Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
W dółStrona: 123456
TEMAT: Stellum w 5 domu
Stellum w 5 domu 7 lat(a), 8 mies. temu  
Witajcie, macie może jakieś spostrzeżenia odnośnie Stellum 5-domowego. Jestem posiadaczką takowego i goszczą tam Pluton, Saturn, Merkury, Księżyc, Wenus. Piąty dom równo wychodzi w znaku Skorpiona. 5 dom to rozrywka, przyjemości, hazard:), dzieci.
W ogóle wszystkie mój natalny zebrał wszystkie planety w kupie koło siebie-poza jednym może Jowiszem, który gości w domu 8, w 2 ćwirtce-domy 5, 6.
Co do życia rodzinnego, dzieci to zawsze był to mój priorytet. Nadszedł czas że obsesyjnie zaczęłam pragnąć rodziny. Jestem też lekko zafixowana na punkcie dziecka-wydaje mi się, że gdy nie ma mnie w pobliżu może go spotkać jakaś krzywda. Czy to właśnie z takiej obstawy domu 5?
No i jeszcze problematyczny dom 6..? Nie za bardzo wiem za co mam się w życiu wziąść..Jak i gdzie pracować? Może to ten Neptun nie pomaga mi obrać jakiejś właściwej drogi zawodowej. Czasem zdaje mi się że do niczego się nie nadaje.. Macie może jakieś uwagi?Może wspólnymi siłami uda nam się dojść do jakiś wniosków?Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Plik załącznika:
Nazwa pliku: mj_radix.jpg
Wielkość pliku: 283704
emiliawaw
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Stellum w 5 domu 7 lat(a), 8 mies. temu  
emiliawaw napisał:
Witajcie, macie może jakieś spostrzeżenia odnośnie Stellum 5-domowego
Zwykle popycha do jakiejś twórczości, ekspresji. Może to być twórczość zawodowa, amatorska, chodzi o potrzebę wyrażanie swoich potrzeb, myśli, nadawania im jakiegoś materialnego kształtu.
Jestem też lekko zafixowana na punkcie dziecka-wydaje mi się, że gdy nie ma mnie w pobliżu może go spotkać jakaś krzywda. Czy to właśnie z takiej obstawy domu 5?
Nie, to naturalnych odruch każdego normalnego rodzica, z czasem przejdzie :)
No i jeszcze problematyczny dom 6..? Nie za bardzo wiem za co mam się w życiu wziąć..Jak i gdzie pracować? Może to ten Neptun nie pomaga mi obrać jakiejś właściwej drogi zawodowej. Czasem zdaje mi się że do niczego się nie nadaje
Może to problem ludzi którzy mają dużo koniunkcji, gdzie energie mocno się mieszają? Najlepiej brać się za wszystko po kolei, po jakimś czasie można już ocenić obiektywnie, co komuś leży, a co nie. To nie Neptun, jeśli już, to koniunkcja Słońca i Urana, która może powodować chaos w myślach i czynach. Cały horoskop jest dosyć niespokojny, naładowany energiami, choćby koniunkcja Marsa i Plutona, dosyć luźna co prawda, albo Wenus i Saturna, która utrudnia relacje międzyludzkie.
Michor
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/10/09 12:49 Przez Michor.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Hallo Emilia,
Nie dziwie sie, ze masz trudnosci z wyborem twojej drogi zawodowej, masz slonce z uranem a to jest dosc nerwowa konstelacja i ona powoduje ze masz 15 pomyslow na godzine, ale z realizacja sa klopoty.
Po zatym twoja wenus jest przed sloncem i jeszcze domieszal sie ksiezyc a to jest bardzo emocjonalna konstelacja i masz nastepna trudnosc.
Ale gwiazdy mowia, ze wszystko ci sie doskonale ulozy, ale potrzebujesz troche cierpliwosci i przede wszystkim spokoju.W twoim rocznym horoskopie na nastepny rok,
ktory dla ciebie zacznie sie na poczatku grudnia 2011, masz kilka zmian i mysle, ze sie konkretna droga wykrystalizuje.
Nie rob nic na sile i nie wpadaj w zadna panike , nastepne lata przyniosa ci pozytywne zmiany i tez sukcesy zawodowe. Nie probuj teraz na sile czegos realizowac , bo nie wyjdzie tak jak bys chciala. Uwierz mi co zrobisz pozniej , jak inni , to wcale nie znaczy ze bedzie gorzej , wrecz przeciwnie, bedzie bardzo dobre.
Masz sporo inteligencji i kreatywnosci w twoim horoskopie , nie zmarnuj tego.Masz bardzo ciekawy horoskop i tez bardzo dobra przyszlosc.Musisz tylko wywalczyc swoj wlasny wewnetrzny spokoj.
Pozdrawiam cie serdecznie i zycze powodzenia .Jak chcesz jeszcze cos wiedziec to zapytaj. Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
graphgraph

Dziękuje Wam bardzo za odpowiedzi:) Szczególnie Tobie Antares za słowa otuchy:) Cały czas trapią mnie myśli, że nie mam jeszcze recepty na siebie.. Tu chciałabym pomagać innym, może jakaś fundacja, stowarzyszenie; może firme otworzyć-ale jaką, bo nie mam żadnych konkretnych umiejętności. Kiedyś marzyałam żeby studiować projektowanie ubioru, a trafiłam na coś zupełnie innego-ekonomie. I to nie za sprawą świadomych wyborów, ale w wyniku nacisków innych a w końcu może i całej sytuacji. Bałam się że zostane w domu-wychowując dziecko może kiedyś dzieci, ale dopiero teraz po 5 latach( z przerwą na niby prace-2lata) zaczęło mnie to siedzenie uwierać. Czuje że to nie dla mnie, że musze zrobić coś dla siebie. Problem że właśnie nie wiem co. Chciałabym złapać za wiele srok za ogon. Pomysły mam podobno niezłe, ale boje się porażki, więc nie robie nic, byleby tylko nie oberwać:( W ogóle odczuwam wrodzony lęk przed oceną ze strony innych..
Antares piszesz o tranzytach. W grudniu w moim 7 domku zawita Paluton-i tego się bardzo boje. Nie wiem co przemagluje-moje małżeństwo(wchodzi tam razem z Wenus), czy może po prostu wreszcie znajde prace (skoro wyjdzie z domu 6), albo przynajmmniej określe jak ma ta moja kariera wyglądać. Mojemu mężowi w tym czasie-grudzień mniej więcej do 7 domu zawita Saturn, natalnie ma tam Saturna i Plutona.
Już teraz podjęłam Plutoniczno-siódmodowmowe decyzje-podjęłam terapie:)Wreszcie zaczynam powoli rozumieć że dojrzewam, powoli i boleśnie. Niedługo,w związku z terapią zaczne rozgrzebywać przeszłość-czyżby z tym ten tranzyt Plutona się wiązał?
Coś zaczęło zgrzytać w moim związku..niby nic się nie dzieje, ale jednak coś zaczęło uwierać:/ Liczę na to że będzie lepiej, bo ten mój Radix do tej pory to dawał mi tylko po d...Śmierć mamy, problemy w rodzinie-i ja z moimi raczymi emocjami w centrum tego wszystkiego. Zostawiło piętno..
Antares, piszesz że nie powinnam się spieszyć. Mam 25 lat widze jak inni chodzą do pracy, robią kariere, a mnie to boli-wiecznie studiuje i to zaocznie, poza tym nic. Nie wiem którędy iść..:( Niby wychowuje córke-małego zerówkowicza, i mnie to cieszy, wiem że robie coś wspaniałego wychowując Człowieka, ale coraz bardziej mi czegoś brakuje..
Co do spokoju-to masz racje-brakuje mi go-cały czas nad tym pracuje:) Wierze że mi się uda osiągnąć wewnętrzną równowagę.Dziękuje Wam bardzo i pozdrawiam Was ciepło. Jeżeli macie jeszcze jakieś rady, spostrzeżenia będę wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie
emiliawaw
graphgraph

Aha, Antares pytanie do Ciebie. Jak zrobiłaś mi tranzyt nie znając daty mojego urodzenia? Da się tak? Musisz być bardzo biegła:) Gratuluję i pozdrawiam Cię:)
emiliawaw
graphgraph

emiliawaw napisał:
Aha, Antares pytanie do Ciebie. Jak zrobiłaś mi tranzyt nie znając daty mojego urodzenia? Da się tak? Musisz być bardzo biegła:) Gratuluję i pozdrawiam Cię:)

:D Emilawawa chyba jesteś baaaaaaaardzo początkująca ;). Z natawnika po ułożeniu planet w stopniach i znakach można odczytać datę i godzinę ur ;). Nie trzeba być przy tym biegłym astrologiem ;) wystarczy rozumieć w jaki sposób wykreśla się radix ;)

pozdrawiam Lucyna
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/10/11 23:07 Przez lucy.

Jestem początkująca, nawet raczkująca. Nigdy ręcznie nie wykreślałam horoskopu, stąd moja niewiedza. Niemniej jednak zdaje sobie sprawe, że istnieje mnóstwo osób, które nazywają siebie "astrologami", a które nie mając daty i godz, miejsca wyłożonego na tacy nawet widząc natalny nie są w stanie tego ogarnąć w taki sposób ja Wy- Antares i podejrzewam że i Ty Lucy:)
Pomijając wyrażam słowa uznania dla Antares:)
emiliawaw
graphgraph

Do góryStrona: 123456