Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Nieszczęścia zapisane w horoskopie
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 123
TEMAT: Nieszczęścia zapisane w horoskopie
#7801
Re: Nieszczęścia zapisane w horoskopie 13 lat(a), 9 mies. temu  
*
Rudzińska
Posty: 154
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/04/13 12:49 Przez Rudzińska.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7803
Re: Nieszczęścia zapisane w horoskopie 13 lat(a), 9 mies. temu  
*
Rudzińska
Posty: 154
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/04/13 12:49 Przez Rudzińska.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7804
Re: Nieszczęścia zapisane w horoskopie 13 lat(a), 9 mies. temu  
Na pewno ważny jest Uran, tak samo i Pluton, bo obie te planety aspektują światła, do tego twardymi aspektami. Ale na razie chciałam je wykluczyć, żeby uprościć interpretację. Raczej nie ratują one sytuacji, a tylko ją utrudniają. Ten Uran i Pluton to tez spadek po mnie. Urana mam na IC, a Pluton jest w kwadracie z Księżycem ( tj. u Mateusza) i w koniunkcji z Saturnem ( chociaż w progr.Zet nie), który z kolei włada 5 domem, więc ciężkie przejścia z dzieckiem mam gwarantowane.

A dziecko może mieć kłopot przez konflikt wychowawczy, coś takiego znam z autopsji i jak miło by nie było, to pozostawia to duże rozdarcie i konflikt wewnętrzny do rozpracowania, i często wymaga jakichś transformujących zdarzeń.



Bardzo pomocne mogą być twoje doświadczenia. Czy mogłabyś nad tym głębiej pomyśleć i coś tu skrobnąć?
U Ciebie też jest „namacalny” 10 dom, a 4 z głęboko ukrytymi pod powierzchnią prawdami, które wewnątrz aż się gotują.

Jowisz w Koziorożcu i kwadracie do Wenus też mnie interesuje.

Powiem ci, że mam Jowisza w 3 domu( Bliźniąta ), a więc w detrymencie niejako i też w kwadracie do Wenus.
Jak ja to odczytuję?
Jowisz powinien być w 9 domu czyli mieć podstawy w postaci informacji z 3 domu aby w 9 domu ta wiedzę poszerzać, wchodzić na wyższe poziomy. Tymczasem w 3 domu Jowisz zamiast prawo rozszerzać to musi je dopiero formułować. A skoro nie wie co jest prawe, a co nieprawe to musi doświadczyć tego na własnej skórze.

Wenus w twardym aspekcie do Jowisza wg mnie daje idealistę oderwanego od rzeczywistości. Dla takiej osoby nigdy nie bedzie idealnie, bo szuka takiego ideału, ktory jest nierealny, niemożliwy do zrealizowania.
Wydaje mi się też, że kobietę z taka Wenus trudno jest mężczyźnie zadowolić, bo ona zawsze znajdzie coś co odbiega od tego ideału, to odbiera jej radość w przyjmowaniu i dawaniu miłosci.
To jest taki jakiś rodzaj „chorego perfekcjonizmu”. Swojego czasu bardzo mnie to bolało. Wydawało mi się, że skoro nie mogę być idealna, to po co w ogóle się starać i przeszłam na drugą stronę i stałam się całkiem nieidealna. To był bunt, przeciw wymaganiom jakie stawiał mi ten nierealny idealizm. Chciałam też dowiedzieć się przez to, co znaczę dla siebie samej i innych stając się najgorszą.

Jak można przekazać dziecku właściwe wartości, skoro samemu nie wie się, o co właściwie w tym wszystkim chodzi...
neptis
Posty: 243
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2010/06/01 00:43 Przez neptis.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7807
Re: Nieszczęścia zapisane w horoskopie 13 lat(a), 9 mies. temu  
Ale dlaczego uważasz, że ten horoskop jest do kitu? Jest po prostu trudny.
Mój syn z trudnym horoskopem ma już 17 lat i powiem Ci, że ta trudność w horoskopie sprawia że nie jest mu łatwo, ale jak się stara wychodzi mu lepiej niż tym z "ładnymi" aspektami.
A to horoskop mojego Samuela, czy ktoś miałby dla mnie jakieś światełko nadziei, bo ja jestem początkująca i niewiele potrafię tam zobaczyć.
panna_lemurek
Posty: 11
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: Bytom Urodziny: 09/09
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Tam skarb twój gdzie serce twoje"
 
#7816
Re: Nieszczęścia zapisane w horoskopie 13 lat(a), 9 mies. temu  
*
Rudzińska
Posty: 154
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/04/13 12:50 Przez Rudzińska.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#7817
Re: Nieszczęścia zapisane w horoskopie 13 lat(a), 9 mies. temu  
Domyślam się, że to odpowiedź dla mojej przedmówczyni.
panna_lemurek
Posty: 11
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: Bytom Urodziny: 09/09
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Tam skarb twój gdzie serce twoje"
 
#7818
Re: Nieszczęścia zapisane w horoskopie 13 lat(a), 9 mies. temu  
*
Rudzińska
Posty: 154
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/04/13 12:50 Przez Rudzińska.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 123