Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

O wygl±dzie ...
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 123456
TEMAT: O wygl±dzie ...
#4920
17 lat(a), 2 mies. temu  
Lena
Posty: 16
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4923
17 lat(a), 2 mies. temu  
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4927
17 lat(a), 2 mies. temu  
Kinga
Posty: 45
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4931
17 lat(a), 2 mies. temu  
do STARGAZER - tak tyle ze nie widze zeby kolega wymienil inne aspekty i dlatego pytam kumasz ;)
Lena
Posty: 16
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11948
13 lat(a) temu  
Hanka
Posty: 6
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12055
12 lat(a), 12 mies. temu  



hmm taki aspekt mam i ja:) i cos mi przyszlo do glowy, oczywiscie medycznie wytlumaczenie mam na to, ale z punktu widzenia astrologii nie dusilam sie w trakcie porodu, ale mam bezdechy w czasie snu - moj maz np bardzo sie boi ze sie udusze, bo lapie oddechy a nie wypuszczam powietrza :D heheh, tak mi skojarzylo to akurat z koniunkjca ksiezyca i plutona

natomiast ja to widze inaczej taki aspekt i pewnie moge to odniesc do wygladu, u mnie manifestuje sie to tym, ze nie potrafie ukryc nic na twarzy - ani radosci, ani smutku, to taka moc plutonowa ktora wyplywa z wnetrza, ponadto impulsywne i emocjonalne hustawki ktorych nie kamufluje - ale jak wybuchne to mi dobrze sie robi i sie natychmiast uspokajam
nowa77
Posty: 65
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: Lublin
Ostatnio zmieniany: 2011/05/08 10:50 Przez nowa77.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Happiness is the by-product of an effort to make someone else happy
 
#12207
12 lat(a), 11 mies. temu  
Dzien Dobry , Bardzo slusznie to zauwazylas. Osoba z Neptunem przy AC , tez MC ma zawsze piekne i bardzo blyszcace oczy , czesto zielone lub z odcieniem zielonego. Pamietajmy tez ze Neptun to rozne odrzywki , papierosy , alkochol , tabletki itd. Zauwazylam ze te osoby sa jednak zdrowe i nie szkodzi im Neptun. Neptun przyciaga tez przeciwna plec, daje duzo fantazji, artystyczne, kreatywne zawody, lubi piekno i nature, dobrze ustawiony neptun nie jest zly.Antares
Antares
Antares
Nie mam butow, pani nie kupila, mowi ze kryzys
Posty: 345
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 123456