Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

O wygl±dzie ...
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 123456
TEMAT: O wygl±dzie ...
#4897
17 lat(a), 2 mies. temu  
Co wplywa na wyglad fizyczny?

Ja do tej pory patrzylem przede wszystkim na asc, slonce oraz aspekty do tych planet (szczegolnie kon. na asc), ew. planety w I domu i wladce ascendentu i aspekty.
Ale na jakiejs stronie zagranicznej widzialem wsrod kryteriow przy wyborze zdjecia oprocz ascendentu i slonca takze ksiezyc. Czy ksiezyc wplywa na cialo fizyczne rowniez? Gdzies przeczytalem tez, ze wenus tez ma wplyw na wyglad - niezle zagmatwac sie mozna przy takim nadmiarze "informacji" (czytaj: planet) rzekomo 'mowiacym' o wygladzie.
Przyznam, ze od jakiegos czasu dosc wnikliwie przygladam sie fizycznosci ludzi pod katem astrologicznym (czyt: przede wszystkim asc). Probuje tez odgadnac po wygladzie jaki asc ma osoba (takze po to, zeby nauczyc sie okreslac
hipotetyczny asc gdy nie znam godizny) i w wiekszosci przypadkow udaje mi sie trafic nie pozniej niz po 2 trafieniu.. Dlatego tak bardzo interesuje mnie ten
temat..

Na co Wy patrzycie w horoskopie, zeby dowiedziec sie cos o wygladzie?

PS - jeszcze jedno - ktora z planet ma silniejszy wplyw na wyglad... z I czy XII domu?? (Gdzies przeczytalem, ze planeta z 12 domu, bedaca w kon. z asc silniej dziala na asc niz koniunkcja planety z domu I.)

pozdrawiam
uranity
Posty: 95
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2009/12/13 03:03 Przez stargazer.Powód:
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4898
17 lat(a), 2 mies. temu  

Co wplywa na wyglad fizyczny?

Ja do tej pory patrzylem przede wszystkim na asc, slonce oraz aspekty do tych planet (szczegolnie kon. na asc), ew. planety w I domu i wladce ascendentu i aspekty.
Ale na jakiejs stronie zagranicznej widzialem wsrod kryteriow przy wyborze zdjecia oprocz ascendentu i slonca takze ksiezyc. Czy ksiezyc wplywa na cialo fizyczne rowniez? Gdzies przeczytalem tez, ze wenus tez ma wplyw na wyglad - niezle zagmatwac sie mozna przy takim nadmiarze "informacji" (czytaj: planet) rzekomo 'mowiacym' o wygladzie.




PS - jeszcze jedno - ktora z planet ma silniejszy wplyw na wyglad... z I czy XII domu?? (Gdzies przeczytalem, ze planeta z 12 domu, bedaca w kon. z asc silniej dziala na asc niz koniunkcja planety z domu I.)

pozdrawiam<
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4899
17 lat(a), 2 mies. temu  
panTo
Admin
Posty: 1636
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
astrolabium.pl
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4904
17 lat(a), 2 mies. temu  
<
stargazer
Admin
Posty: 728
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Urodziny: 07/03
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4905
17 lat(a), 2 mies. temu  

<
kemot
Posty: 73
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4916
17 lat(a), 2 mies. temu  
wow fajny temat tyle ze ja mam asc w strzelcu anic mi sie nie sprawdzilo ,jedyne co to ze mam marsa wschodzacego i mam blizny na twarzy ,moze jednak tylko aspekty
Lena
Posty: 16
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#4918
17 lat(a), 2 mies. temu  
Kinga
Posty: 45
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 123456