Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

tranzyty Jowisza
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1234567
TEMAT: tranzyty Jowisza
Re: tranzyty Jowisza 9 lat(a), 2 mies. temu  
Woland, ciekawe to co piszesz, uklada sie to w logiczna calosc. to jest chyba caly urok astrologii, ze nie jest czarno biala, i aby cos zinterpretowac trzeba nie lada wyobrazni i widzy oczywiscie. ja mam teraz dwade wagi i tez szczegolnie sie z tego powodu nie ciesze, jest to pewnie duzo lzejsza lekcja niz np ryby.. ucze sie relacji z ludzmi, aaaaale przy okazji rozterki, wahania, niezdecydowanie, dylematy to nie to co solarne skorpiony lubia ..mam wrazenie ze ucze sie lekcji szarosci, przyjmuje z pokora i nie robie nic na sile, to chyba najlepsza opcja, pewnych rzeczy nie przskocze.. a chcialabym, np nastepny rok, slonce wchodzi mi w strzelca, ksiezyc w raka i po cichu licze na troche jowiszowej zabawy.. moze nie wstylu charliego sheena :) a na wyzszym poziomie.. nie duzo wyzszym :) nalezy mi sie :) po 28 latach w skorpionie, z wieloma apektami wyzwaniowymi z natalnego..tak, chce strzelca, chce jowisza ! doczekac sie nie moge :)

Jelon - tak pocieszysz sie troche jowiszem a saturn da ci po lapach. ;) rownowaga w kosmosie musi byc zachowana. haha
Phoenix
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

I tak bardziej wole saturna bo lubie wyzwania ;) Ale np przy koniunkcji jowisza do asc i kwadracie saturna do słońca zauroczyłem się w astrologii chociaż oczywiście łatwo nie było hehehe.
jelon
graphgraph
jelongdynia
Ostatnio zmieniany: 2011/04/18 20:55 Przez jelon.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Hane personam induisti: agenda est.

przewertowalam stare kalendarze ... pamiątki ... stare zdjęcia ... posprawdzałam daty ...pod kątem życia uczuciowego jak to wyglądało ;)

- koniunkcja Jowisza do Słońca natalnego (antisia Słońca natalnego jest w moim horoskopie na Wenus natalnej) - pierwsza miłość ... kotwica na całe życie ;) ... ideał faceta ... do dziś na wspomnienie uśmiecham się ;) ... (jako ciekawostka w synastri mamy dokładną koniunkcję mojego Słońca i jego Marsa)

- kwadratura Jowisza do Słońca natalnego ... pierwszy "związek z planami na przyszłość", który na opozycji Jowisza do Wenus natalnej rozpadł się w dość dramatycznych okolicznościach

- pierwsze przejście kwadratura Jowisza do Wenus natalnej ... drugi "związek z planami na przyszłość" .... na trzecim przejściu już było po związku :P

- koniunkcja Jowisza do Jowisza natalnego - ślub cywilny a półtorej miesiąca później koniunkcja Jowisza do Wenus natalnej - ślub kościelny

aż jestem sama zaskoczona, że to tak połączyło się z tranzytami Jowisza
lucy
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/04/19 22:03 Przez lucy.

Jowisz kwadratura Księżyc - zaręczyny (drugie)
Jowisz koniunkcja Księżyc - emigracja (w natywniku Księżyc władca IX domu i w I domu)
Jowisz trygon Słońce-Merkury - pierwszy ślub (Merkury władca VII domu)
Jowisz sekstyl Słońce - drugi ślub (Słońce współwładca IX domu)
Jowisz koniunkcja MC - dyplom i podjęcie pierwszej pracy

Nie zakodowałam ważniejszych wydarzeń w życiu przy opozycjach Jowisza. Natomiast gdy Jowisz tranzytował mój asc, błyskawicznie po ciąży zrzuciłam zbędne kilogramy i stałam się wręcz kościotrupem:)
lubeka
graphgraph

Woland napisał:

Ach, już wyjaśniam - znak Barana u mnie jest obsadzony jedynie przez Descendent, Ceres i Eris. Zdaje się, że nie są to szczególnie znaczące punkty, co nie?

Natalnie najsilniejsze moje znaki to Waga, Bliźnięta i Rak. Jednocześnie z Jowiszem, Saturn przetacza się po moim Księżycu. Może stąd taki efekt. Jowisz wyolbrzymia to, czego się tknie. U mnie padło na spotęgowane, bardziej widoczne emanacje Saturna.

Woland, mamy chyba nieco podobny horoskop, podkreślone te same znaki, choć jak widzę inne osie. U mnie wspomniany duet Saturn-Jowisz od jakiegoś czasu bombarduje Słońce i Księżyc (Saturn też na Księżycu!), a do tego pod aspekty podczepiają się co jakiś czas szybsze planety, których ostatnio w Baranie dostatek.
stargazer
Admin
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2011/04/19 10:44 Przez stargazer.

analizujac wasze jowiszowe doswiadczenia wychodzi na to , ze kwadratury i opozycje raczej sluza, niz przeszkadzaja. znaczy sie , bedzie fajnie :) po moich zeszlorocznych przygodach z plutonem ( zakonczonych rozwodem ), przyda sie cos bardziej optymistycznego.. :) pozdrawiam wszystkich i dzieki za odpowiedzi.
Phoenix
graphgraph

analizujac wasze jowiszowe doswiadczenia wychodzi na to , ze kwadratury i opozycje raczej sluza, niz przeszkadzaja.

Myśląc tym tropem, aspekty harmonijne utrudniają życie. To ciekawe, bo na początku tegorocznego lata będę miał okazję sprawdzić empirycznie działanie jednoczesnych: trygonu Jowisza do Marsa i sekstylu Jowisza do Słońca.

U mnie wspomniany duet Saturn-Jowisz od jakiegoś czasu bombarduje Słońce i Księżyc (Saturn też na Księżycu!), a do tego pod aspekty podczepiają się co jakiś czas szybsze planety, których ostatnio w Baranie dostatek.

A to niezbyt sympatyczna sytuacja. Pół biedy z Saturnem i Jowiszem atakującymi Światła, ale bardzo miło ze strony szybkich planet, że co i rusz zmieniają ton tranzytów tych pl. społecznych. Efekt rollercoastera z pełnym żołądkiem.
Woland
graphgraph
Cechą czekania jest to, że nie jest nagradzane.

Do góryStrona: 1234567