Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Pytanie horarne o związek
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 1234
TEMAT: Pytanie horarne o związek
Re: Pytanie horarne o związek 1 Rok, 7 mies. temu  
Jagna, horoskop pokazuje, że Ty także traktowałaś go przedmiotowo.

Po co mieć pretensje do człowieka, skoro to nie była iskra miłości a jedynie "potrzeba bycia z kimś".
lucy
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Pytanie horarne o związek 1 Rok, 7 mies. temu  
Zmieniam zdanie. Nie dupek, wytłumaczył mi jak sytuacja wygląda z jego punktu widzenia i jakie ma problemy. A co do tego co napisałaś Lucy, to nieprawda, że traktuję go przedmiotowo. W ostatnim czasie kilku się starało, a tylko on zwrócił moją uwagę, po tym poprzednim. To że chciałabym z kimś być i wreszcie jestem na to gotowa po ostatnim (realnym) nieudanym związku, to naturalne.
jagna
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Pytanie horarne o związek 1 Miesiąc, 3 tygodni(e) temu  
Hej,

po czasie spieszę poinformować Was, jak się sprawa rozegrała. Ten mężczyzna rozwiódł się z żoną, a raczej ona z nim. Z naszej relacji nic nie wyszło.
jagna
graphgraph

Do góryStrona: 1234