Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Pytanie horarne o związek
(1 wejść) (1) Gość
Tutaj możesz podać swoje dane z nadzieją, że ktoś z czytających pomoże Ci zinterpretować Twój horoskop. Prosząc o pomoc w interpretowaniu horoskopu najlepiej będzie jeżeli podacie dokładne dane urodzeniowe: data, godzina i miejsce narodzin.
W dółStrona: 1234
TEMAT: Pytanie horarne o związek
Pytanie horarne o związek 2 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Cześć,

poznałam niedawno mężczyznę przez internet.
Zadałam pytanie : czy on będzie moim mężem/partnerem?
14 05 2015 Brzeg o godzinie 10:18:02

Moje sygnifikatory: Słońce, Księżyc, Wenus, Jego: Saturn.
Księżyc zmierza aplikacyjnym trygonem do Saturna. Zaraz potem Saturn robi opozycję do Marsa. Zaznaczam,że on ma żonę, która od niego odeszła wiele miesięcy temu, ale się nie rozwiedli.
Wydaje mi się, że odpowiedź jest twierdząca, co myślicie na ten temat?
Dzięki!
jagna
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/06/28 10:05 Przez jagna.Powód: zdublowane słowo
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Re: Pytanie horarne o związek 2 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Moim zdaniem w tym horoskopie za dużo negatywnych przesłanek,więc myślę, iż trygon Księżyc – Saturn pokazuje tylko że dojdzie do jakiegoś bliższego kontaktu między wami. Będzie miło,seks,zabawa,ale nic ponadto.Na poważny związek to nie wygląda.Sygnifikatory słabe i w negatywnych recepcjach.Księżyc – peregrine, w VIII domu oraz w upadku Saturna.Saturn – peregrine i w retrogradacji oraz w opozycji z Marsem (malefikiem).Słońce – peregrine.Wenus – w detrymencie Saturna.Z tego widoczne, że sygnifikatory nie mają siły do działania.
Bronek
graphgraph
Urodziny: 04/02
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Dzięki za odpowiedź. Zatem, przy tak konkretnym pytaniu, jeżeli brakuje pozytywnych recepcji odpowiedź jest negatywna?
Zadając to pytanie postanowiłam po prostu dać mu szansę, bo długo o nią zabiegał.
Świetnie nam się rozmawiało, ale nie czułam jakiegoś miłosnego szału. Zadałam pytanie z ciekawości, jaka jest odpowiedź.
Myślałam, że mimo wszystko, aspekt jest ważniejszy, bo recepcje nie są wieczne, jak pisze Frawley.
Opozycję, którą Saturn utworzy z Marsem odbierałam jako rozwód z żoną. Frawley radzi wziąć malefika. Saturn jest sygnifikatorem mężczyzny, zatem przyjęłam, że chodzi o Marsa..
jagna
graphgraph

Brak pozytywnych recepcji nie przesądza o negatywnej odpowiedzi.Tego nie twierdzę.To negatywne recepcje głównych sygnifikatorów oraz ich słabość przemawia na NIE.Cóż z tego,że jest aplikacyjny trygon,skoro jedna planeta (w tym wypadku Księżyc) tego trygonu jest peregrine na dodatek w VIII domu i w upadku planety,którą aplikuje i która jest także peregrine i jeszcze w retrogradacji i w aplikacyjnej opozycji z malefikiem.(Marsem).Skoro uważasz,że ten Mars to jego żona,to żeby ta opozycja mogłaby oznaczać rozwód to by musiała być separacyjna a nie aplikacyjna.Aplikacja pokazuje,że zbliżają się do siebie a nie rozwodzą.Tu nie ma miłości,o tym nam właśnie mówi brak pozytawnych recepcji.Może lepiej było by poważnie się zastanowić i uzyskać o nim więcej informacji.Czy znasz całą prawdę dlaczego żona od niego odeszła?Mógł Ci nagadać cokolwiek.Tak jakoś intuicyjnie z tego horoskopu wyczuwam,że z nim coś nie tak.Jeżeli nie mam racji, to przepraszam.
Bronek
graphgraph
Urodziny: 04/02

Żona odeszła, ale rozwodu nie było, stąd myślałam, że aplikacyjna opozycja pokazałaby nadchodzący rozwód.
Tak wiem, dlaczego odeszła. Oczywiście wiem, tyle ile mi powiedział.
Dzięki za pomoc :)
jagna
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2015/06/28 18:55 Przez jagna.

Ktoś jeszcze ma jakieś zdanie na ten temat? Lucy, Stargazer, Kuba?
jagna
graphgraph

Jeżeli mówimy o tym horoskopie to Księżyc jest w IX domu.

lucy
graphgraph

Do góryStrona: 1234