Witamy, Gościu Serdeczny
ProszÄ™ zaloguj siÄ™ albo zarejestruj.    Nie pamiÄ™tasz hasÅ‚a?

astrologia horarna
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12345678
TEMAT: astrologia horarna
#14536
Re: astrologia horarna 12 lat(a), 3 mies. temu  
eee no wlasnie mam problem z napisaniem tego co mam na mysli . Planety owszem , wplywaja na nas swoja energia , ale kartka papieru z ukladem tych planet jest zimna. Interpretujemy ich pozycjie realna. Wlasn? (nasz?) energi? nie mozemy zmienic ich ukladu .Ich uklad nie zalezy od naszej energi , tak jak np: karty tarota. Wiec dlatego mysle , ze powinno sie brac pod uwage miejsce zamieszkania pytajacego , bo to na pytajacego dany uklad ma wplyw a nie na interpretujacego horoskop. Tak samo jak astrologia dziala numerologia , liczby maja energie i na nas wplywaja , ale my wkladamy energie tylko w interpretacjie juz gotowego wykresu . oh ! chyba teraz mi poszlo lepiej z wypowiedzia.
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14537
Re: astrologia horarna 12 lat(a), 3 mies. temu  
Bronek
Posty: 38
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Urodziny: 04/02
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14538
Re: astrologia horarna 12 lat(a), 3 mies. temu  

eee no wlasnie mam problem z napisaniem tego co mam na mysli . Planety owszem , wplywaja na nas swoja energia , ale kartka papieru z ukladem tych planet jest zimna. Interpretujemy ich pozycjie realna. Wlasn? (nasz?) energi? nie mozemy zmienic ich ukladu .Ich uklad nie zalezy od naszej energi , tak jak np: karty tarota. Wiec dlatego mysle , ze powinno sie brac pod uwage miejsce zamieszkania pytajacego , bo to na pytajacego dany uklad ma wplyw a nie na interpretujacego horoskop. Tak samo jak astrologia dziala numerologia , liczby maja energie i na nas wplywaja , ale my wkladamy energie tylko w interpretacjie juz gotowego wykresu . oh ! chyba teraz mi poszlo lepiej z wypowiedzia.

Bilancia, jak wspomnialam w poprzednim poscie, uklad planet h.horalnego nie jest przypadkowy, zadajesz pytanie w tym a nie innym momencie, w tym a nie innym momencie zwracasz sie z nim na forum, czy do astrologa, a osoba interpretujaca znowu w tym a nie innym momencie podejmuje sie lub nie jego analizy. Wiec ten nieprzypadkowy uklad planet niesie ze soba rowniez jak to nazywasz specyficzna dla pytania "energie".

Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
#14539
Re: astrologia horarna 12 lat(a), 3 mies. temu  



<
lucy
Posty: 1178
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/01/18 15:34 Przez lucy.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14541
Re: astrologia horarna 12 lat(a), 3 mies. temu  
Bilancia, Bronek i Bona wszyscy na B, ha ;-) proponuje Wam przykladowo te strone : www.logonia.org/archiwalia/passwd/astrologia/as6-9.htm odnosnie zasad astrologii horalnej.

Ps. Swoja droga ciekawa jest interpretacja horalnego w przypadku Ksiezyca via combusta i w VIII domu, jak i wladcy horoskopu w VIII i w stopniu krytycznym. Czlowiek caly czas sie czegos uczy i dowiadcza...

Pozdrawiam

Peace and Love :-)

Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
#14542
Re: astrologia horarna 12 lat(a), 3 mies. temu  
bilancia
Posty: 114
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Kobieta Miejsce: kolo Urodziny: 10/12
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14545
Re: astrologia horarna 12 lat(a), 3 mies. temu  



zacytuje jeszcze raz p.3 :

Co oznacza, ze jesli osoba zwraca sie do astrologa, to ten drugi ustawia miejsce horoskopu wzgledem swojego polozenia geograficznego.

podobnie jesli chodzi o moment postawienia pytania:

cytuje p. 2 :

Dla mnie te reguly sa jasne, nie musisz sie z tym zgadzac, mozesz wypracowac sobie wlasny "warsztat pracy", ktory byc moze sie sprawdzi.

Pozdrawiam

Posty: 426
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"Take nothing on trust, see everything for yourself"
 
Do góryStrona: 12345678